designový konferenční stolek - Hammer II 60cm, měď

Kód: 9436
2 hodnocení
4 569 Kč
Do 3-4 týdnů
  • Designový konferenční stolek
  • Rozměry: 60 x 30 x 60 cm
  • Barva: měď
  • Materiál: hliníková slitina
  • každý kus je originál
  • Ruční práce

Detailní informace

Detailní popis produktu

Designový konferenční stolek kladivovým povrchem

Příhodnější pojmenování by se pro designový konferenční stolek Hammer nenašlo. Hammer čili kladivo, naprosto odpovídá jeho futuristickému vzhledu. Je ve stylu kovového kladiva s lesklým povrchem. Není to imitace, hliníkový nýtovaný povrch je pravý. Design je vskutku jedinečný a hledáte-li opravdu stylové vybavení ve futuristickém vzhledu, designový konferenční stolek Hammer vám jistě padne do oka.

Designový konferenční stolek Hammer je tak rovněž velmi praktický. Dokonalou nápaditost a kreativitu spojuje s hliníkovým povrchem.

Designový konferenční stolek Hammer je vzhledem naprosto výjimečný, ale i další moderní konferenční stolky v nabídce mají rozhodně co nabídnout, každý má svůj originální styl. Máme pro vás také konferenční stolky z masivu. Obojí doplní nejen kožené pohovky a křesla. hodí se k němu rovněž také taburety. U nás najdete vždy něco výjimečného, vlastně výjimečné je vše – originální a stylový nábytek pro kompletní vybavení včetně bytových doplňků. To vše pro vás máme, neváhejte, cesta k modernímu interiéru je vám plně otevřena.

Výška (cm) Délka (cm) Šířka (cm)
30 (A) 60 (B) 60 (C)
Doplňkové parametry

Kategorie: Konferenční stolky
Hmotnost: 1 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: