Designový konferenční stolek - Natura, velký

Kód: 557
1 hodnocení
7 069 Kč
Do 3-4 týdnů
  • Designový konferenční stolek
  • Rozměry 80 x 40 x 80 cm
  • Moderní design
  • Skleněná deska
  • Masivní dřevo
  • Speciální lak
  • Ruční práce

Detailní informace

Detailní popis produktu

Designový konferenční stolek Natura vypadá jako skládačka ze sirek

Zapomeňte na běžné koncepty a tvary stolu. Designový konferenční stolek Natura přichází s naprosto neokoukaným vzhledem. Vypadá na první pohled jako několik klacků, jako kdybyste stavěli ze sirek. Na nosné části je průhledné sklo coby deska. Designový konferenční stolek Natura se vymyká běžnému pojetí stolu a přestože se může konstrukce zdát nestabilní, je naprosto pevná díky důmyslnému spojení se sklem.

Tento designový konferenční stolek Natura dokazuje, že v řešení nábytku je možné cokoli. Nápaditý design ve spojení kvalitního masivu světlé barvy se sklem. Designový konferenční stolek Natura máme ve dvou velikostech – konferenční stolek Natura malý či konferenční stolek Natura velký, který se liší uspořádáním konstrukce a čtvercovou deskou rovněž ve skle.

Designový konferenční stolek Natura Je zcela originální a zaujme na první pohled v malém i velkém provedení. Patří mezi naprosto originální konferenční stolky z masivu. Nepravidelná konstrukce ukazuje ruční práci. Máme pro vás také další konferenční stolky v různém provedení a materiálech, nejen ty masivní. Doplní sedací soupravy a stejně i samostatná křesla nebo luxusní pohovky. Nabízíme vám i další nábytek pro všechny účely do všech místností a elegantní bytové doplňky k podtržení stylu.
 

Výška (cm) Délka (cm) Šířka (cm)
Malý 50 (A) 35 (B) 35 (C)
Velký 40 (A) 40 (B) 40 (C)


Doplňkové parametry

Kategorie: Konferenční stolky
Hmotnost: 1 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: