Designový konferenční stolek - Riverside

Kód: 1476
Novinka
5 hodnocení
14 980 Kč
Do 3-4 týdnů
  • Designový konferenční stolek
  • Stolek vyrobený z naplaveného dřeva.
  • Rozměr: 100 x 40 x 100 cm
  • Moderní design
  • Skleněná deska, bezpečnostní sklo, 100 x 100 cm
  • Materiál: naplavené dřevo, neupravený teak
  • Každý kus je originál, můžou existovat rozdíly ve vzhledu a velikosti

Detailní informace

Detailní popis produktu

Designový konferenční stolek Wood

Zapomeňte na běžné koncepty a tvary stolu. Designový konferenční stolek přichází s naprosto neokoukaným vzhledem. Vypadá na první pohled jako několik klacků, jako kdybyste stavěli ze sirek. Na nosné části je průhledné sklo coby deska. Designový konferenční stolek Natura se vymyká běžnému pojetí stolu a přestože se může konstrukce zdát nestabilní, je naprosto pevná díky důmyslnému spojení se sklem.

Tento designový konferenční stolek dokazuje, že v řešení nábytku je možné cokoli. Nápaditý design ve spojení kvalitního masivu světlé barvy se sklem. Designový konferenční stolek , který se liší uspořádáním konstrukce a čtvercovou deskou rovněž ve skle.

Designový konferenční stolek Je zcela originální a zaujme na první pohled v malém i velkém provedení. Patří mezi naprosto originální konferenční stolky z masivu. Nepravidelná konstrukce ukazuje ruční práci. Máme pro vás také další konferenční stolky v různém provedení a materiálech, nejen ty masivní. Doplní sedací soupravy a stejně i samostatná křesla nebo luxusní pohovky. Nabízíme vám i další nábytek pro všechny účely do všech místností a elegantní bytové doplňky k podtržení stylu.
 

Výška (cm) Délka (cm) Šířka (cm)
40 (A) 100 (B) 100 (C)
     


Doplňkové parametry

Kategorie: Konferenční stolky
Hmotnost: 50 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: