Klasický odkládací stolek - Rococo (malý), stříbrný

Kód: 1241
Novinka
3 hodnocení
8 990 Kč
Do 3-4 týdnů
  • Klasický odkládací stolek
  • Rozměr 75 x 85 x 35 cm
  • Dřevěný materiál
  • Klasický design
  • Speciální lak
  • Ruční práce

Detailní informace

Detailní popis produktu

Klasický odkládací stolek Rococo v rokokovém stylu drahých kovů

Stále nemáte věci kam odložit? K tomu je ideální odkládací stolek. Klasický odkládací stolek Rococo není jen praktický, ale také elegantní. Je z dřevěného materiálu ve starožitném rokokovém stylu zlata a stříbra. Máme i bílou variantu. Klasický odkládací stolek Rococo zaujme dokonalou imitací starožitného stolu z 18. století. Je opatřen speciálním lakem k zachování povrchu.

Klasický odkládací stolek Rococo je nadmíru elegantním kusem nábytku do každého moderního interiéru. Máme pro vás tři varianty – odkládací stolek Rococo zlatý, odkládací stolek Rococo stříbrný a odkládací stolek Rococo bílý. Ve stejném rozměru i naprosto stejném provedení, liší se jen povrchovou úpravou. Klasický odkládací stolek Rococo je poctivou ruční prací se  stylovými motivy.

Klasický odkládací stolek Rococo je praktický, ale zejména výjimečný zpracováním s nádechem historie. Tento stylový odkládací stolek Rococo může doplnit například konferenční stolky z masivu nebo jídelní stoly z masivu. Může být i samostatným nábytkem pro odkládání věcí. U nás pořídíte vždy luxusní a elegantní nábytek. Od koupelny, obývací pokoj, pracovnu i dekorační předměty nejen na tento odkládací stolek.
 

Výška (cm) Délka (cm) Šířka (cm)
75 (A) 85 (B) 35 (C)Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: