Luxusní křeslo - Alessandro, šedé

Kód: 1289
1 hodnocení
14 269 Kč
Do 3-4 týdnů
  • Praktické a velmi elegantní křeslo
  • Rozměr:  110 x 70 x 90 cm
  • Materiál:  mikrovlákno (100% polyester)
  • Masivní dřevo
  • Klasický design
  • Ruční práce

Detailní informace

Detailní popis produktu

Křesla Alessandro

Nyní s novým krytem z mikrovlákna, který je obzvláště robustní a odolný. Pohovka je postavena na pevném dřevěném rámu, tvrdé dřevo nabízí optimální stabilitu.

Křesla Alessandro jsou stejného konceptu jako luxusní pohovky Alessandro. Stejně jako pohovky, jsou také luxusní křesla Alessandro ukázkou jedinečného designu a zpracování. Křesla Alessandro spojuje masivní dřevo jako základ a povrch z prvotřídní PU kůže (černá a bílá barva), nebo mikrovlákno v případě hnědé a šedé varianty. Křesla Alessandro jsou tak robustní a zároveň elegantní. Nabízíme vám křesla Alessandro ve třech provedeních – hnědá křesla, černá křesla s leskem a bílá křesla. Každá z těchto variant má svůj unikátní styl a můžete si vybrat dle přání a sladění interiéru.

Luxusní křesla Alessandro představují kvalitu a robustnost spojenou s jemnou designérskou ruční prací. Osloví vás na nich doslova každý detail zpracování. Jsou rovněž samozřejmě pohodlná a díky použité PU kůži měkká a přirozená k sezení. Přijdou vhod do moderního interiéeur stejně jako zapadají skvěle do místností s historickým dřevěným nábytkem. Křesla Alessandro vás rozhodně svou kvalitou a jedinečností nezklamou.

Výbavu můžete doplnit pohovkami Alessandro coby dvojité pohovky či trojité pohovky. Utvoří tak celek v jednom stylu. Kromě toho nabízíme stylové taburety, židle a nejrůznější dekorační předměty. Podívejte se na naší nabídku sedacího nábytku, každý kus je originál v duchu moderního a unikátního nábytku pro váš interiér.

Výška (cm) Šířka (cm) Hlobka (cm)
110 (A) 70 (B) 90 (C)


Doplňkové parametry

Kategorie: Obývací pokoj
Hmotnost: 1 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: