Luxusní křeslo -alessandro vintage, hnědé

Kód: 1513
Novinka
4 hodnocení
12 999 Kč
Skladem (1 ks)
  • Praktické a velmi elegantní křeslo
  • Rozměr:  105 x 70 x 85 cm
  • Materiál: 100% štěpená kůže
  • Chesterfield styl
  • Masivní dřevo
  • Klasický design
  • Ruční práce

Detailní informace

Detailní popis produktu

Křesla Alessandro

Křesla Alessandro jsou stejného konceptu jako luxusní pohovky Alessandro. Stejně jako pohovky, jsou také luxusní křesla Alessandro ukázkou jedinečného designu a zpracování. Křesla Alessandro spojuje masivní dřevo jako základ a povrch z prvotřídní PU kůže (černá a bílá barva), nebo mikrovlákno v případě hnědé a šedé varianty. Křesla Alessandro jsou tak robustní a zároveň elegantní. Nabízíme vám křesla Alessandro ve třech provedeních – hnědá křesla, černá křesla s leskem a bílá křesla. Každá z těchto variant má svůj unikátní styl a můžete si vybrat dle přání a sladění interiéru.

Luxusní křesla Alessandro představují kvalitu a robustnost spojenou s jemnou designérskou ruční prací. Osloví vás na nich doslova každý detail zpracování. Jsou rovněž samozřejmě pohodlná a díky použité PU kůži měkká a přirozená k sezení. Přijdou vhod do moderního interiéeur stejně jako zapadají skvěle do místností s historickým dřevěným nábytkem. Křesla Alessandro vás rozhodně svou kvalitou a jedinečností nezklamou.

Výbavu můžete doplnit pohovkami Alessandro coby dvojité pohovky či trojité pohovky. Utvoří tak celek v jednom stylu. Kromě toho nabízíme stylové taburety, židle a nejrůznější dekorační předměty. Podívejte se na naší nabídku sedacího nábytku, každý kus je originál v duchu moderního a unikátního nábytku pro váš interiér.

Výška (cm) Šířka (cm) Hlobka (cm)
110 (A) 70 (B) 90 (C)


Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: