Masivní jídelní stůl - Florencia, velký

Kód: 9093
Neohodnoceno
17 269 Kč
Do 1-2 týdnů
  • Masivní jídelní stůl
  • Rozměry 160 - 240 x 76 x 100 cm
  • Masivní dřevo, sheesham
  • Stylový design
  • Ruční práce

Detailní informace

Detailní popis produktu

Masivní jídelní stůl Florencia s přídavnými deskami k rozšíření

Masivní jídelní stůl Florencia patří mezi jídelní stoly z masivu. Jeho konstrukci tvoří pouze kvalitní masivního dřevo a na povrchu je poměrně výrazná textura dřeva. Masivní jídelní stůl Florencia nabízí možnost rozšíření šířky desky o 50 cm pomocí zásuvných přídavných desek po obou stranách šířky, tedy každá přídavná deska přidá 25 cm šířky. Tím je tento Masivní jídelní stůl Florencia velmi prakticky a lze si jej tak přizpůsobit dle potřeby. Jednoduchý, avšak důmyslný systém zásuvných desek. Jedná se o klasický jídelní stůl se čtyřmi nohami, které jsou robustní a dodávají pevnost a stabilitu.

Díky možnosti rozšíření šířky tak masivní jídelní stůl Florencia spojuje eleganci a poctivou práci stolařů spolu s praktičností. Tím je tak masivní jídelní stůl Florencia vhodný do většího i menšího prostoru a přizpůsobí se počtu stolovníků. Systém zásuvné desky funguje na principu zasunutí desky do otvorů. Jídelní stůl Florencia je příjemný povrchem a texturou a nabízí všechny výhody poctivého dřevěného stolu z masivu.

Masivní jídelní stůl Florencia patří mezi praktické a stylové jídelní stoly z masivu v klasickém provedení. Navíc nabízí možnost rozšíření šířky. Nabízíme vám i mnohé další jídelní stoly z masivu a též moderní stoly v laminátu a chromovaném kovu. Židle patří ke každému stolu a u nás si můžete vybrat nejrůznější židle do jídelny i barové židle a barové stolky. Rovněž dekorační předměty na stůl a k doplnění interiéru u nás najdete v řadě variant a motivů.
 

Výška (cm) Délka (cm) Šířka (cm)
76(A) 160 - 240 (B) 100 (C)
Doplňkové parametry

Kategorie: Z masivu
Hmotnost: 1 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: