Masivní jídelní stůl - Jacopo, malý (set)

Kód: 1239
Novinka
1 hodnocení
37 730 Kč –19 %
Masivní jídelní stůl - Jacopo, malý (set)
37 730 Kč –19 % 30 460 Kč
Do 3-4 týdnů
  • Masivní jídelní stůl
  • Rozměry 200 x 75 x 90 cm
  • Masivní dřevo
  • Stylový design
  • Ruční práce
  • Tento set je dodáván s šesti bílými židlemi Lucas

Detailní informace

Detailní popis produktu

Co tento set obsahuje?                                  

Název zboží Počet ks Cena za samostatné kusy
Masivní jídelní stůl - Jacopo, malý 1 17 990Kč
Moderní židle - Lucas, bílá 6 19 740Kč
    37 730Kč

 

Robustní masivní jídelní stůl Jacopo ve dvou velikostech

Jídelní stoly z masivu jsou velice oblíbené vzhledem ke zpracování z masivního dřeva coby materiálu s přírodními vlastnostmi. Mezi takové stoly z naší nabídky patří také masivní jídelní stůl Jacopo. Jeho konstrukci netvoří nic více než poctivé kvalitní masivní dřevo. Provedení je v klasickém designu stolu se čtyřmi nohami. Nohy jsou velmi robustní, takže má jídelní stůl Jacopo stabilitu a pevnost. Stejně robustní je také deska.

Masivní jídelní stůl Jacopo má celkově světlejší odstín a povrch má poměrně jednolitou decentní, typicky dřevitou texturu. Dodáváme vám masivní jídelní stůl Jacopo ve dvou variantách lišících se šířkou desky. Jídelní stůl Jacopo malý má neměnnou šířku desky 200 cm a jídelní stůl Jacopo velký nabízí desku s výsuvným mechanismem a šířka desky tak může být 180 až 230 cm. Jídelní stoly z masivu pohyblivou desku nenabízí tak často. Masivní jídelní stůl Jacopo tím spojuje robustní masivní konstrukci a variabilitu stolu s přizpůsobitelnou šířkou.

Masivní jídelní stůl Jacopo patří k velmi praktickým a elegantním stolům. Spojuje dokonale výhody masivu a výsuvné desky pro přizpůsobení šířky. Máme pro vás i další jídelní stoly z masivu nebo moderní jídelní stoly v chromovaném kovu a laminátu. Nejen masivní jídelní stůl Jacopo je potřeba doplnit o židle. Těch vám nabízíme celou řadu v různém provedení, velikostech a barvách. Rovněž se hodí ke stolu stylové dekorační předměty, které nabízíme v různých motivech, například vázy a mísy a spousta dalších.
 

Výška (cm) Délka (cm) Šířka (cm)
75 (A) 200 (B) 90 (C)

 

Moderní židle - Lucas, bílá

Výška (cm) Délka (cm) Šířka (cm)
105 (A) 45 (B) 55 (C)

 Doplňkové parametry

Kategorie: Jídelna & Bar
Hmotnost: 1 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: