Masivní konferenční stolek - Fleur, malý

Kód: 9454
2 hodnocení
3 399 Kč
Do 3-4 týdnů
  • Masivní konferenční stolek
  • Rozměry 60 x 35 x 60 cm
  • Mahagonové dřevo
  • Klasický design
  • Speciální lak
  • Ruční práce

Detailní informace

Detailní popis produktu

Masivní konferenční stolek Fleur z exkluzivního mahagonu

Mahagonové dřevo je pro nábytek velmi ceněné. A právě z něj je vyroben masivní konferenční stolek Fleur. Jeho design svými křivkami připomíná starodávné časy. Masivní konferenční stolek Fleur je poctivou ruční prací a je kompletně z mahagonu bez jiných materiálů.

Nabízíme jej ve čtyřech variantách – konferenční stolek Fabio malý tmavý a konferenční stolek Fleur světlý. Každý má jiné rozměry a světlá má nádech jiného tónu. Konferenční stolek Fleur set je sadou tří samostatných stolků různé velikosti. Povrch je u všech variant ošetřen speciálním lakem pro lesk a odolnost.

Mahagonový masivní konferenční stolek Fleur je v naší nabídce opravdu výjimečný. Nejkvalitnější dřevo a čtyři různé varianty. Pořídit si můžete u nás i mnohé jiné konferenční stolky z masivu nebo moderní konferenční stolky v mnoha barvách. Vždy se k nim bude určitě hodit stylový taburet. Konferenční stolky doplní sedací soupravy i samostatný sedací nábytek. Nejen obývací pokoj, ale třeba i pracovna může být vybavena moderně s naším nábytkem a rovněž nabízíme i rozličné bytové doplňky nejen pro ozdobu.
 

Výška (cm) Délka (cm) Šířka (cm)
Malý 35 (A) 60 (B) 60 (C)
Velký 35 (A) 80 (B) 80 (B)Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: