Masivní lavice - Ben, malá

Kód: 9360
3 hodnocení
7 069 Kč
Do 3-4 týdnů
  • Masivní lavice
  • Rozměr 160 x 40 x 50 cm
  • Masivní akátové dřevo, olejované
  • Přírodní hrana
  • Stylový design
  • Železná základna v průmyslovém vzhledu
  • Ruční práce
  • Přírodní produkt, každý kus je originál

Detailní informace

Detailní popis produktu

Masivní lavice Ben ve spojení kovu a nepravidelnosti designu

Masivní lavice Ben vás zaujme na první dojem svým vzhledem s deskou připomínající neopracované dřevo. Žádné strojově rovné hrany, nýbrž tvar je nepravidelný. Základ konstrukce lavice Dante tvoří kvalitní chromovaný kov s matnou texturou povrchu. Lavice Ben tak působí elegantně s přírodním rázem dřevěné desky. Spojuje vysokou kvalitu a odolnost kovové konstrukce a kvalitního masivního dřeva použitého na desku. Masivní lavice Ben je ideálním společníkem pro venkovní party, na balkon nebo terasu a samozřejmě je můžeme použít i kdekoli v interiéru. Může být stylovým posezením pro venkovní restaurace.

Masivní lavice Ben se svým nepravidelným tvarem desky připomíná, že jde o kvalitní a poctivou ruční práci a záměr nepravidelnosti místo přesně rovných hran byl zvolen designérem. Masivní lavice Ben je designově zajímavá již na pohled a odolná kovová konstrukce a masivní dřevo ji předurčuje k nejširšímu použití venku i doma. Stylová masivní lavice Ben s nepravidelnou texturou dřeva. Zapomeňte na strojově rovné linie.

Kromě této stylové lavice Ben máme pro vás v nabídce mnohé další masivní lavice, buď celodřevěné či kombinující masiv a kov. Nebo také moderní lavice hodící se například do čekáren a kanceláří, například lavice Fabia a k nim stejnojmenné moderní židle Fabia. Máme toho pro vás spoustu, nejen samotný nábytek, ale také dekorační předměty, osvětlení či například moderní designové hodiny nebo stylová zrcadla. A mnoho dalšího.

Výška (cm) Šířka (cm) Hlobka (cm)
50 (A) 160 (B) 40 (C)

Doplňkové parametry

Kategorie: Lavice ke stolu
Hmotnost: 1 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: