Masivní lavice - Eric

Kód: 1398
Novinka
8 hodnocení
6 260 Kč
Do 3-4 týdnů
  • Masivní lavice
  • Rozměr 160cm x 45cm x 35cm
  • Masivní dřevo - akát
  • Stylový design - přírodní materiál, industriální styl
  • Ruční práce
  • v řadě Eric nabízíme i jídelní stůl, konferenční stolek, komodu, odkládací stolek,psací stůl

Detailní informace

Detailní popis produktu

Masivní lavice celodřevěné k posezení uvnitř i venku

Kvalitní masivní lavice, kterých vám nabízíme celou řadu, jsou ideální pro posezení uvnitř i venku. Díky kvalitnímu masivu jsou odolné a stabilní mohou mít všestranné použití v interiéru i venku. Masivní lavice můžete dát například do šatny, na terasu či balkon, můžete ji mít doma nebo je využít při venkovních akcích. V naší nabídce najdete masivní lavice různých rozměrů a provedení. Mezi celodřevěné v naší nabídce patří masivní lavice Maximomasivní lavice Livio a masivní lavice Rocco, které se liší texturou. Všechny však spojuje ruční práce, klasický tvar a kvalitní masivní dřevo. Masivní lavice Livio je nabízena ve 2 velikostech - malá a velká. Masivní lavice Rocco má stylový design připomínající staré dřevo.Masivní lavice Eric spojuje přírodní materiál s industriálním designem.

Celodřevěné masivní lavice mají všestranné využití. Masivní lavice MaximoLivio i Rocco jsou prvotřídní dřevěné lavice, na jejichž konstrukci není použito nic více než poctivý masiv. Celodřevěné lavice z masivu k využití uvnitř i venku díky stabilní pevné konstrukci. Masivní lavice Livio, Rocco i Maximo podtrhují kvalitu také stylovým čistým designem. Tyto lavice jsou tak zcela přírodního původu pouze ze dřeva.

Nejen masivní lavice celodřevěné najdete v naší nabídce, ale rovněž také například masivní lavice Dante spojující chromovaný kov a masivní desku. Lavice mohou být samostatným nábytkem či společně se stoly z masivu. V nabídce máme i moderní lavicez kovu a PU kůže vhodné například do čekárny či kanceláře. Ale dřevo a jeho vůni ničím nenahradíme.

Výška (cm) Šířka (cm) Hlobka (cm)
45 (A) 160 (B) 35 (C)

Doplňkové parametry

Kategorie: Jídelna & Bar
Hmotnost: 1 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: