Moderní konfereční stolek - Laura

Kód: 537
Neohodnoceno
6 990 Kč
Do 3-4 týdnů
  • Moderní konfereční stolek
  • Rozměry 90 x 30 x 45 cm
  • Laminát
  • Moderní design
  • Ruční práce

Detailní informace

Detailní popis produktu

Moderní konferenční stolek Laura a stolek Juliana v oblém designu

Svým zajímavým oblým provedením vzbuzuje elegantní design a příjemný tvar. Na první pohled upoutá právě svým neobvyklým tvarem. Patří mezi moderní konferenční stolky v naší nabídce – to vše jsou moderní konferenční stolek Laura a moderní konferenční stolek Juliana. Jsou tak designovým kouskem, zároveň velmi praktické díky možnosti uložení věcí uvnitř stolu. Moderní konferenční stolek Laura i moderní konferenční stolek Juliana jsou vyrobené v celistvém provedení ve stejném designovém motivu.

Oba stolky skýtají dostatek prostoru uvnitř i na desce stolku. Konferenční stolek Laura je celistvou konstrukcí jako zcela bílý stůl bez jediného rušivého elementu. Moderní konferenční stolek Juliana má okolo obvodu černý pruh, ničím se jinak od sebe neliší. V jednoduchosti je síla, moderní konferenční stolek Laura i moderní konferenční stolek Juliana jsou důkazem. Povedený moderní design, designově čistý a praktický, to vše splňuje moderní konferenční stolek Laura i moderní konferenční stolek JulianaPraktické prostorem, originální jednoduchým, ale kreativním tvarem.

Máme pro vás též další moderní konferenční stolky a rovněž konferenční stolky z masivu. Vybrat si můžete dle libosti a okolního barevného sladění interiéru. Jak moderní konferenční stolek Laura, tak moderní konferenční stolek Juliana efektně doplní každý moderní interiér a to nejen kompletní sedací soupravy, ale také například kožené pohovky. Konferenční stolky mohou být také doplněny o stylové taburety k posezení a v naší nabídce ani rozmanité dekorační předměty. Stejně jako na jídelní stoly se také ke konferenčním stolkům výborně hodí vázy a mísy coby praktická a estetická dekorace. U nás si zajisté vyberete také další moderní nábytek.
 

Výška (cm) Délka (cm) Šířka (cm)
30 (A) 90 (B) 45 (C)
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: