Moderní jídelní stůl - Antonella

Kód: 505
1 hodnocení
24 990 Kč
Do 3-4 týdnů
  • Moderní jídelní stůl
  • Rozměry 180 - 270 x 76 x 100 cm
  • Laminátová deska
  • Moderní design
  • Ruční práce

Detailní informace

Detailní popis produktu

Moderní jídelní stůl Antonella, který snadno natáhnete o 90 cm

Námi nabízené moderní jídelní stoly jsou často vybavené mechanismem dovolujícím rozšířit šířku desky stolu. Výjimkou není ani moderní jídelní stůl Antonella, který leze rozšířit o 90 cm, což už je pořádný prostor navíc. Moderní jídelní stůl Antonella je designově čistý bílý stůl z laminátu, jehož deska je velmi tenká, ale díky tvrdému kvalitnímu laminátu zároveň pevná. Vtip rozšíření spočívá v tom, že moderní jídelní stůl Antonella je vlastně složen ze 2 resp. 3 takových desek. A jednoduše přidání, přesněji zasunutím desky do drážek získáte skoro metr šířky navíc.

Jídelní stůl Antonella nekypí extravagancí, nýbrž nabízí čistý a decentní design v moderním provedení z bílého laminátu. Díky možnosti rozšíření je moderní jídelní stůl Antonella velmi praktický k univerzálnímu použití pro různý počet osob. Máte tak de facto dva stoly v jednom — menší a větší ve stejném designu. Modulární systém desek nabízí i některé další moderní jídelní stoly, například jídelní stůl Manuel.

Moderní jídelní stůl Antonella je designově čistý a jednotný bez rušivých prvků. Snadno se dá rozšířit šířka desky o 90 cm. Tuto možnost rozšíření nabízí i jiné moderní jídelní stoly či jídelní stoly z masivu v naší nabídce. Je to velmi praktické, neboť tak máte "2 in 1" či 2 stoly v jednom s různou šířkou desky podle potřeby. Kromě toho vám nabízíme i moderní židle v různém provedení a naše nabídka není ochuzena ani o stylové dekorační předměty nebo vázy a mísy na každý moderní stůl. Širokou nabídku máme i pro ostatní nábytek, například sedací soupravy, postele do ložnice, koupelnový nábytek a mnoho další do každého domácího interiéru a i pracovna může být s námi kompletně a moderně vybavena.
 

Výška (cm) Délka (cm) Šířka (cm)
76 (A) 180 - 270 (B) 100 (C)
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: