Moderní jídelní stůl - Barocco, stříbrný, malý

Kód: 1439
Novinka
1 hodnocení
17 419 Kč
Do 3-4 týdnů
  • Moderní jídelní stůl
  • Rozměry: 180cm x 75cm x 90cm
  • Materiál: opálové sklo, tvrzené sklo, stříbrný design
  • Moderní design

Detailní informace

Detailní popis produktu

Moderní jídelní stůl Barocco v sobě nezapře barokní nádech

Ač patří moderní jídelní stůl Barocco v naší nabídce mezi moderní jídelní stoly, svým designem připomíná barokní sloh, tedy spíše nábytek. I proto samozřejmě ten název. Moderní jídelní stůl Barocco vám v moderní hávu přináší barokní styl díky ladným křivkám noh stolu. Moderní jídelní stůl Barocco je stolem s klasickou konstrukcí se 4 nohami a máme ho pro vás ve dvou provedeních velikosti — stůl Barocco malý a stůl Barocco velký. Mají shodnou konstrukci i design a liší se šířkou desky. Jídelní stůl Barocco je proveden jako bílý stůl a spojuje moderní laminát spolu s barokním nádechem dob dávno minulých. Dá se říci, že jídelní stůl Barocco je moderní s nádechem historie.

Chcete-li moderní interiér vybavit něčím opravdu stylovým, pak je moderní jídelní stůl Barocco jistě správnou volbou. Nabízí moderní materiál i vzhled, ale nezapře v sobě inspiraci baroka. Díky dvěma velikostem si můžete vybrat optimální variantu podle počtu osob a interiéru. Moderní jídelní stůl Barocco je zkrátka stylový a zároveň moderní, se kterým se v čase vrátíte o několik století zpět.

Moderní jídelní stůl Barocco je souhrou moderního vzhledu a historického nádechu. Zvláště k tomuto stolu se velice hodí originální kovové svícny, které barokní atmosféru ještě lépe navodí. Vyberte si také další dekorační předměty, které mohou tento jídelní stůl Barocco stylově doplnit, ale rovněž máme dekorační předměty coby bytové doplňky do interiéru celkově. Třeba stejnojmenné nástěnné zrcadlo Barocco a mnoho dalšího. V naší nabídce rovněž najdete i další moderní jídelní stoly a stylové jídelní stoly z masivu. Nechybí ani židle či barové stolky. Máme zkrátka pro vás nejširší nabídku stylového a moderního nábytku do každého interiéru a místnosti. Obývací pokojjídelna či ložnice nebo koupelnový nábytek — s námi vybavíte vždy moderně a luxusně.
 

Výška (cm) Délka (cm) Šířka (cm)
Malý - 75 (A) 180 (B) 90 (C)
Velký - 75(A)  200  (B)
105 (C)
 

Doplňkové parametry

Kategorie: Jídelní stoly
Hmotnost: 1 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: