Moderní jídelní stůl - Giusto

Kód: 1438
Novinka
1 hodnocení
23 490 Kč –15 %
Moderní jídelní stůl - giusto
23 490 Kč –15 % 19 999 Kč
Do 3-4 týdnů
  • Moderní  rozkládací jídelní stůl
  • Rozměry 180-220cm x 75cm x 90cm
  • Deska - bílá ve vysokém lesku, tvrzené bezpečnostní sklo
  • Chromovaný kov
  • Moderní design

Detailní informace

Detailní popis produktu

Moderní jídelní stůl Giusto je variabilní a elegantní v celku i detailech

Mezi moderní jídelní stoly z naší nabídky nepochybně patří také moderní jídelní stůl Giusto. Je podobný jako jídelní stůl Manuel svou konstrukcí i barvou, přesto je jídelní stůl Giusto odlišný. Konstrukce je provedena na robustní noze na podstavci.  Moderní jídelní stůl  je celkově laděn barevně jako bílý stůl s deskou z tvrzeného skla, avšak rovněž s decentně viditelnými prvky chromovaného kovu, který je základem konstrukci.  Nespornou výhodou, kterou moderní jídelní stůl Giusto  nabízí, je možnost vysunutí desky a získání až 40 cm šířky navíc.

Moderní jídelní stůl Giusto je elegantně čistý jako celek i v detailech. Díky variabilní šířce desky jej můžeme použít přesně tak, jak vyžaduje aktuální počet stolovníků. Jídelní stůl  je svou koncepcí velmi praktický a jeho vzhled doplní každý moderní interiér. Elegantní bílý stůl vždy najde své místo.

Koncepci variabilní desky s vysouvacím mechanismem nepoužívá jen moderní jídelní stůl Giusto, ale i další moderní stoly v naší rozmanité nabídce. Kromě toho pro vás máme také jídelní stoly z masivu vyrobené z prvotřídního masivního dřeva a to jak celodřevěné, tak ve spojení s matným chromovaným kovem. V našem bohatém sortimentu najdete také židle, které neodmyslitelně patří ke stolům. Každý stůl i celý interiér mohou skvěle doplnit rovněž dekorační předměty, nejen na jídelní stůl Manuel přijdou vhod praktické a zároveň stylové vázy a mísy nebo máme také například svícny, které svým provedením evokují historické ručně kované svícny, které vidíme dnes například na zámcích. I moderní interiér se tak může stát takoým malým zámkem, dotvoříte si jej přesně svých představ. 
 

Výška (cm) Délka (cm) Šířka (cm)
75 (A) 180 - 220 (B) 90 (C)

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: