Moderní komoda - Hannah

Kód: 1319
1 hodnocení
15 990 Kč
Do 3-4 týdnů
  • Moderní komoda
  • Rozměry 190 x 80 x 50 cm
  • Materiál: laminátová deska
  • Moderní design

Detailní informace

Detailní popis produktu

Moderní komody se hodí do každé místnosti

Máte spoustu věcí, které nemáte kam dát? Máme pro vás řešení. Dostatečné množství úložného prostoru totiž nabízejí moderní komody. Ty mají ale ještě jednu výhodu navíc – jsou velmi stylové, takže mohou sloužit i jako pěkné bytové doplňky.

Moderní komody jsou vhodné především do obývacích pokojů, ložnic a předsíní, využijete je ale i v pracovně nebo kuchyni. Můžete si do nich uložit oblečení, dokumenty, ručníky a utěrky a spoustu dalších věcí.

Moderní komody nabízíme v mnoha velikostech i provedeních. Velmi oblíbená je moderní komoda Charlotte, která je vyrobena z laminátové desky a skla. Díky svému designu a rozměrům 185 cm x 80 cm x 45 cm se hodí v podstatě kamkoli. Tuto vlastnost má i moderní komoda Emma, jíž tvoří laminátová deska a kovové nohy. Její rozměry jsou 150 cm x 70 cm x 40 cm.

Hezkou dekorací i praktickým pomocníkem je moderní komoda Luren, kterou nabízíme hned ve dvou barvách – bílé a šedé. Rozměry jsou 150 cm x 70 cm x 40 cm a na její výrobu byla využita laminátová deska.

Pokud chcete opravdu neobvyklý kus nábytku, bude pro vás ideální moderní komoda Emily. Ta je vyrobena z dřeva a hliníku a její rozměry jsou 145 cm x 90 cm x 45 cm.

Do svých interiérů si pořiďte i další bytové doplňky, které budou funkční a stylové. Spoustu úložného prostoru vám nabídnou také police a regály. V naší nabídce jsou sety polic různých velikostí, které můžete rozmístit podle své potřeby. Díky kvalitním materiálům, z nichž jsou vyrobeny, vydrží i větší zátěž.

Důležitou součástí každé místnosti je také osvětlení. Vyberte si pěkný lustr nebo stojací či stolní lampu. Vždy ale osvětlení volte tak, aby se stalo pěknou dekorací a do interiéru dobře zapadlo.

Nezapomeňte také na hezké obrazy, hodiny a zrcadla. Jsou to bytové doplňky, bez kterých se nikdo z nás neobejde.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: