Moderní konferenční stolek - Felicita-velký, bílý

Kód: 5820
Neohodnoceno
7 999 Kč
Do 3-4 týdnů
  • Moderní konferenční stolek
  • Rozměry 85 x 30 x 85 cm
  • Laminátový materiál, vysoký lesk
  • Moderní design
  • Ruční práce

Detailní informace

Detailní popis produktu

Moderní konferenční stolek Felicita s praktickými šuplíky

Moderní konferenční stolek Felicita nabízí v praktickém čtvercovém tvaru dostatek prostoru a dva praktické šuplíky coby úložný prostor. Kromě toho je ještě k dispozici úložný prostor v rohu stolu, který je bez uzavření. Věci tak nepřekáží a jsou však ihned v dosahu. Patří mezi naše moderní konferenční stolky a je vyroben z kvalitního pevného laminátu jako designově čistý bílý konferenční stolekModerní konferenční stolek Felicita spojuje dostatek prostoru, decentní světlý design a praktický úložný prostor.

Tento moderní konferenční stolek Felicita je díky úložnému prostoru pod deskou i v šuplících velmi praktický a užitečný. Není tak jen estetickým doplňkem pro obývací pokoj. Jeho design je decentní a vhodně doplní každý moderní interiér. Moderní konferenční stolek Felicita vás překvapí, kolik místa je možno vtěsnat do rozměru 85×30×85 cm.

Moderní konferenční stolek Felicita nepřekypuje designovými výstřelky, ba naopak je decentní a elegantní a doplní každý moderní interiér velice vkusně. A je mimořádně praktický, spojuje malé rozměry do velkého prostoru díky šuplíkům a místu pod deskou. Nejen konferenční stolek Felicita se řadí mezi naše moderní konferenční stolky, máme v nabídce i spoustu dalších s originálním designem a tvary. Rovněž vám můžeme nabídnout konferenční stolky z masivu, které jsou taktéž praktické a designově zajímavé. K tomu rovněž se hodí taburety a konferenční stolky skvěle doplní nejen kompletní sedací soupravy, ale též například naše kožené luxusní pohovky.
 

Výška (cm) Délka (cm) Šířka (cm)
30 (A) 85 (B) 85 (C)Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: