Moderní lehátko - Modena, černé

Kód: 385
2 hodnocení
8 999 Kč
Do 3-4 týdnů
  • Praktické a velmi elegantní lehátko
  • Rozměr:  90 x 170 x 60 cm
  • Kvalitní francouzská PU kůže
  • Klasický design
  • Ruční práce

Detailní informace

Detailní popis produktu

Lehátka Modena s italskou elegancí ve třech barvách

Když se řekne Modena, patrně si vybavíte severoitalské město. Nyní si však můžete vybavit i naše luxusní lehátka Modena, která nabízíme ve třech barvách s elegantním povrchem z PU kůže. Lehátka Modena mají masivní konstrukci, tím dostávají stabilitu a robustnost a povrch z PU kůže jim dodává eleganci. Luxusní lehátko Modena je praktické a díky třem barevným provedením si vyberete takové, které se nejlépe snoubí s barevným vyvážením interiéru či naopak odrazí odlišnost.

Lehátka Modena uvítáte kdykoli, kdy si zkrátka chcete odpočinout v pohodlí. Povrch je neklouzavý a lehátko si můžete nastavit podle svých potřeb. V úrovni hlavy nabízí lehátko Modena opěradlo pro pohodlné položení hlavy. Lehátka Modena spojují italskou eleganci s francouzskou PU kůží a poskytnou vám maximální pohodlí při odpočinku. Je tak příjemné, že i usnete a ani nebude vnímat čas.

Spolu s lehátky si můžete vybavit interiér i dalším sedacím nábytkem. V naší pestré nabídce naleznete například luxusní křesla Benito a taburety Benito a pohovky Alessandro v provedení jako dvojité pohovky nebo trojité pohovky. Nebo vás zaujmou netradičně řešení pohovky Achilleo hodící se i do rohových prostorů.

Výška (cm) Šířka (cm) Délka (cm)
90 (A) 60 (B) 170 (C)Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: