Stylový jídelní stůl - Paolo

Kód: 469
Neohodnoceno
4 260 Kč
Do 3-4 týdnů
  • Stylový jídelní stůl
  • Moderní design
  • Chromovaný kov
  • Laminátová deska
  • Průměr desky 76 cm
  • Výška stolu 90  cm
  • Ruční práce

Detailní informace

Detailní popis produktu

Stylový jídelní stůl Paolo kulatý v čistém elegantním designu

Stylový jídelní stůl Paolo kulatého tvaru patří mezi moderní jídelní stoly z naší nabídky. Stůl Paolo zaujme čistým designem a kruhovým tvarem. Jedná se o čistě bílý stůl s lesklou laminátovou deskou a jeho nohy jsou z chromovaného kovu. Spojením těchto materiálů má tak stylový jídelní stůl Paolo svou eleganci a hodí se do každého moderního interiéru, zejména ve světlých barvách.

Podíváme-li se na stůl Paolo z profilu, uvidíme zaoblené nohy, což stolu dodává na elegantním vzhledu a podtrhuje tak moderní vzhled spolu s kruhovým tvarem desky. Stylový jídelní stůl Paolo neoplývá žádnými výstřelky, ale naopak je designérskou prací v moderním, elegantním a zároveň jednoduchém designu. Kulaté stoly si získávají stále na oblibě, už jen díky absenci "ostrých" rohů. Zaoblené křivky jeho noh mu dodávají na působivém vzhledu a je vidět, že si designér pohrál se spojením kruhové desky a křivkami nohou stolu.

Nejen stylový jídelní stůl Paolo patří mezi moderní jídelní stoly v naší nabídce. V odlišném stylu se skleněnou deskou rovněž kulatého tvaru je moderní jídelní stůl Salvatore. Nabízíme vám i další moderní jídelní stoly, jakožto i jídelní stoly z masivu, které zase mají jiné přednosti, zejména vůni dřeva. V naší nabídce najdete také židle, ke stolu Paolo by byla velmi efektní například moderní židle Federico či Enzo rovněž jako bílé židle. Rovněž máme pro vás další druhy stolů, například stylové barové stolky. A spoustu dalšího nábytku a doplňků, mezi nimiž nechybí ani stylové a kreativní dekorační předměty.
 

Výška (cm) Průměr (cm) Délka (cm)
90 (A) 76 (B) - (C)
Doplňkové parametry

Kategorie: Jídelní stoly
Hmotnost: 1 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: