Chladič na šampaňské - Champagne, stříbrný, 75 cm

Kód: 9385
1 hodnocení
3 149 Kč –31 %
media images org file0023728
3 149 Kč –31 % 2 150 Kč 2 150 Kč / 1 ks
Skladem (2 ks)
  • Stylový i praktický pohár na led
  • Rozměr: 29 x 75 x 26 cm
  • Materiál: kovová hliníková slitina
  • Barva: stříbrná

Detailní informace

Detailní popis produktu

Námi nabízené dekorační mísy a poháry jsou skutečnými designovými skvosty. Nápadité tvary, hladké povrch a neobvyklé zpracování. Jsou jako unikátní myšlenky spojující čistotu, eleganci a nápaditost. Jsou to ojedinělé kousky zpracované profesionálními designéry a jejich tvar i povrch vzbuzuje kreativitu. Hladké kovové tvary, zpracování připomínající proutí či kamennou mísu, to vše jsou dekorační mísy a poháry od nás. Dekorační mísy Stefano ve třech velikostech, dekorační mísa Nicol s úzkým profilem či řada dekoračních mís Natura ve 4 velikostech od mini po velkou připomínající kamennou mísu

Vymaňte se ze všedních konvencí, naše dekorační mísy a poháry utvoří jedinečný doplněk interiéru. Poháry jsou rovněž unikátní a evokují pocit výjimečnosti a slavnostní chvíle. Takové poháry mohou přijít vhod v každou slavnostní chvíli. Ukažte hostům, že chcete být výjimeční, naše dekorační mísy a poháry výjimečné rozhodně jsou. Vyberte si tvar a zpracování, který padne do oka a cítění právě vám.

Kromě dekoračních předmětů si můžete v naší nabídce vybrat z mnoha dalších bytových doplňků, které jsou rovněž symbiózou vzhledu a užitku.

Výška (cm) Průměr (cm)
75 (A) 26 (B)


 


Doplňkové parametry

Kategorie: Chladiče na sekt a víno
Hmotnost: 6 kg
Šířka: 29 cm
Výška: 75 cm
Hloubka: 26 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: