COSI Stůl s plynovým ohništěm - typ Cosiloft 100 bílý rám / šedá deska

Kód: 5957880
Neohodnoceno
Značka: COSI
29 990 Kč
Do 1-2 týdnů
  • Kolekce Cosiloft 100
  • Cosiloft je stůl a ohniště v jednom. Přizpůsobí se vašemu osobnímu stylu.
  • Bílá v kombinaci s šedou ... úžasná kombinace pro každou zahradu. Ať už máte přírodní nebo perfektně prořezávanou zahradu, Cosiloft v bílé barvě lze kombinovat se všemi odstíny zelené.
  • Sedět venku, jíst venku a relaxovat venku - není skvělé, že už nikdy nebudete muset opustit zahradu?! Více než kdy předtím se zahrada stala rozšířením domovů lidí. Ještě větší potěšení ze své zahrady, balkonu nebo terasy však můžete získat přidáním několika atraktivních předmětů Cosi.
  • Rozměr: 100 x 50 x 100 cm
  • Materiál: hliník
  • Součástí balení: horní zakrývací deska hořáku, lávové kameny, 4 ks keramických polen, připojovací hadice s regulátorem, manuál a baterie.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tento krbový stůl má otevřený rám industriálního stylu z hliníku, který lze kombinovat s jakoukoli volbou 3 stolních desek; šedá, černá a teak. Pro rám nabízíme buď bílou pro moderní vzhled, nebo černou pro industriální styl. Navzdory své nízké výšce stolu je stále prostor pro umístění 5 kg plynové lahve do vestavěného oddílu, který je diskrétně umístěn uvnitř stolu. Každé ohniště/hořák Cosiloft lze zakrýt krycí desku a v případě potřeby tak použít celou plochu stolu pro jídlo a pití. Užijte si trávení času se svou rodinou a přáteli!

Hořák o výkonu 8,5 kW, vás dokáže pohodlně zahřát nebo vytopit vaší zimní zahradu a prodloužit tak vaše venkovní posezení.

Doporučujeme dokoupit tvrzené ochranné sklo (skleněný set L) a krycí plachtu.

Doplňkové parametry

Kategorie: Stoly s plynovým ohništěm COSI
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 34 kg
Šířka: 100 cm
Výška: 50 cm
Hloubka: 100 cm

fires

image

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: