Designový konferenční stolek - Nature Lounge

Kód: 9947
Neohodnoceno
7 529 Kč 7 529 Kč / 1 ks
Do 2-3 týdnů
  • Designový konferenční stolek
  • Stolek je vyrobený z naplaveného dřeva.
  • Rozměr nohy: 50 x 40 x 50 cm
  • Rozměr desky: průměr 60 cm, tloušťka 0,8 cm
  • Moderní design
  • Skleněná deska: bezpečnostní tvrzené sklo
  • Masivní dřevo, teak, přírodní naplavené dřevo
  • Každý kus je originál, mohou se vyskytnout rozdíly ve vzhledu a velikosti.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Designový konferenční stolek Nature vypadá jako skládačka ze sirek

Zapomeňte na běžné koncepty a tvary stolu. Designový konferenční stolek Nature přichází s naprosto neokoukaným vzhledem. Vypadá na první pohled jako několik klacků, jako kdybyste stavěli ze sirek. Na nosné části je průhledné sklo coby deska. Designový konferenční stolek Nature se vymyká běžnému pojetí stolu a přestože se může konstrukce zdát nestabilní, je naprosto pevná díky důmyslnému spojení se sklem.

Tento designový konferenční stolek Nature dokazuje, že v řešení nábytku je možné cokoli. Nápaditý design ve spojení kvalitního masivu světlé barvy se sklem. Designový konferenční stolek Nature máme ve dvou velikostech – konferenční stolek Nature malý či konferenční stolek Nature velký, který se liší uspořádáním konstrukce a čtvercovou deskou rovněž ve skle.

Designový konferenční stolek Nature Je zcela originální a zaujme na první pohled v malém i velkém provedení. Patří mezi naprosto originální konferenční stolky z masivu. Nepravidelná konstrukce ukazuje ruční práci. Máme pro vás také další konferenční stolky v různém provedení a materiálech, nejen ty masivní. Doplní sedací soupravy a stejně i samostatná křesla nebo luxusní pohovky. Nabízíme vám i další nábytek pro všechny účely do všech místností a elegantní bytové doplňky k podtržení stylu.
 

Výška (cm) Délka (cm) Šířka (cm)
40 (A) 60 (B) 60 (C)


Doplňkové parametry

Kategorie: Konferenční stolky
Hmotnost: 41 kg
Šířka: 60 cm
Výška: 40 cm
Hloubka: 60 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: