Designový panel Dub Klasik MDF black 240x60 cm

Kód: 99199
Neohodnoceno
4 875 Kč
Do 1-2 týdnů

Vytvořte si krásný interiér s moderními designovými, akustickými panely v přírodní světlé variantě dubu.

Lamelové dřevěné panely oživí každý interiér, tlumí hluk a odstraňují nežádoucí ozvěny.

Černá MDF lamela (lať), která je z pohledové přední strany krytá přírodní dýhou z dubu. Boční hrany jednotlivých latí jsou tedy černé.

Jednoduchá instalace i údržba.

Rozměr panelu je 240 x 60 cm.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Designový akustický panel  – Dub Klasik

Dubové dřevo je odedávna žádaný materiál pro svou tvrdost, odolnost a krásný vzhled. Akustické panely z dubu prosvětlí váš interiér a dodají mu vzdušnost a pochopitelně zlepší akustiku

 

Moderní skandinávský design, který funguje 

Dubové lamelové panely jsou designovým řešením vašeho interiéru, které lze použít jako dekorativní prvek nebo jako obložení celé místnosti. Panely vás navíc zbaví nepříjemných ozvěn, izolují vnější hluk a zajistí čistou akustiku celé místnosti. A co především – každý prostor promění v nadčasový a útulný interiér.

Šířka latě je 2,5 cm. Šířka mezery mezi latěmi je 1,4 cm. Lamela se skládá z dýhy, která je na MDF desce (cca 10,5 mm). Lamely jsou následně přidělané k černé plsti (cca 8 mm). Celkem je tak tloušťka cca 18,5 mm.

 

Instalace, kterou zvládne opravdu každý

Přizpůsobení panelů a jejich instalace je velmi jednoduchá. Za použití několika samovrtných šroubů nebo lepidla máte za pár desítek minut panely nainstalované. Jednoduchý a přesný návod je součástí každého balení.

 

Dostupná pořizovací cena a zboží skladem

Myslíte, že skandinávský interiérový design a kvalitní provedení musí znamenat vysokou pořizovací cenu? Omyl. Designové dřevěné lamelové panely svou cenou a vysokou kvalitou potěší nejen vaše oko, ale i peněženku.

 

Praktické rozměry a vlastnosti panelu Dub Klasik

Designové dřevěné panely dodáváme v rozměru 240 x 60 cm. Jedná se o kombinaci dřevěných lamel v barvě světlého dubu a černé, podkladové plsti. Pro lepší představu se můžete podívat na technický nákres panelu

Doplňkové parametry

Kategorie: Designové panely
Hmotnost: 11 kg
Šířka: 60 cm
Výška: 240 cm
Hloubka: 1,85 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: