Jídelní stoly v moderním designu pro pohodlné stolování nejen doma

Jídelní stůl je neodmyslitelným zařízením každé jídelny veřejné či v domácnosti, případně domácí kuchyně. Nabízíme vám kvalitní jídelní stoly v různých rozměrech a nejrůznějších moderních provedeních. Jídelní stoly z masivu nebo moderní jídelní stoly z jiných materiálů vás osloví na první pohled. V klasických tvarech i mnoha netradičních.

Kvalitní, ale také moderní jídelní stůl je základem k pohodlnému a příjemnému stolování. Nabízíme vám mnoho variant jídelních stolů do každé domácnosti, hodit se však budou též pro zařízení veřejné jídelny. Ať již zvolíte mezi jídelními stoly z masivu či moderní jídelní stoly nabízející spojení laminátu, kovu či skla, vždy se však jedná o kvalitní stoly z prověřených materiálů. Moderní stylový design jídelních stolů, které vám nabízíme, upoutá jak zákazníky veřejné jídelny, tak bude designovým nábytkem v domácnosti.

147615931634

Kvalita nejen z masivu v tmavých i světlých odstínech, pohrajte s kontrasty

Na výběr u nás máte, stejně jako například mezi konferenčními stolky, stylové jídelní stoly z masivního dřeva (buď celomasivní či ve spojení s kovem či sklem), tak bohatý výběr i dalších moderních jídelních stolů v různých tvarech a velikostech. Vyberte si tmavou či světlou variantu na míru k vašemu zařízení interiéru. Můžete též experimentovat s kontrastem a například jídelní stoly pořídit tmavé do prosvětlené jídelny. Udělají tak zajímavý kontrast a podthnou styl. To už samozřejmě záleží jen čistě na vás, jakým způsobem si pohrajete s barvami. Mohou například tvořit kontrastní motiv s jídelními židlemi.

Což takhle dát si...kulatý jídelní stůl?

My vám nabízíme rozmanitou nabídku jídelních stolů v moderním designu, nepřehlédněte ani kulaté stoly, které jsou rovněž stylové. Ať vsadíte na poctivý masiv či na jiné materiály, vždy si můžete být jisti kvalitou a stylovým provedením. To neplatí samozřejmě jen o jídelních stolech, ale i pro zbytek naší rozmanité nabídky, nejen pro jídelnu a bar, ale do všech interiérů včetně designově řešeného osvětlení nebo bytových doplňků. Jdeme cestou stylu, kvality a elegance v celku i detailech provedení.

Mohlo by vás zajímat:

Moderní jídelní stůl Antonella s výsuvným rozšířením desky až o 90 cm
Masivní jídelní stůl Esperanza v jednoduchém, ale elegantním vzhledu masivu s kovem
Moderní jídelní stůl Barocco se stylovým zakřivením noh
Masivní jídelní stůl Antony v menších rozměrech
Kulatý stylový jídelní stůl Salvatore v chromu a skle