Komfortní psací stůl je základem pro pohodlnou práci ve Vaší pracovně

Pod pojmem pracovna si většina z nás vybaví kancelář se židlemi a stoly. Kvalitní psací stůl, který Vám poskytne pohodlí a komfort při práci, je velmi často klíčovou výbavou pracovny. A zvláště tehdy, pokud za ním sedíte skoro celou pracovní dobu. Máme pro Vás rozmanitou nabídku psacích stolů v různé velikosti, z různých materiálů i různého designu. Hlavní však je, že Vám poskytne pohodlnou a efektivní práci.

Moderní psací stoly nemusí představovat pouze klasickou koncepci stolu, jak bychom si představovali. Ano, stále se jedná o stůl, ale může mít mnoho různých podob. V naší nabídce najdete různé varianty moderních psacích stolů, které se liší velikostí, tvar i materiálem. Mnohé z nich také poskytují praktické šuplíky coby úložný prostor. Jsou elegantní a moderní, základ pro každou stylovou a moderní pracovnu. Správný výběr psacího stolu ovlivní nejen pohodlí a komfort práce, ale designově podtrhne interiér. Jsou stejně důležité jako například volba vhodných úložných polic a regálů.

Stylové psací stoly z masivu, překližky či chromu, malé i velké

Vyberte si psací stůl, který Vám bude nejlépe vyhovovat. Zvolit si můžete mezi stoly ze dřeva či překližky nebo dát přednost luxusně elegantnímu chromovaného kovu v lesku. Psací stůl je nutno vybírat také s ohledem na velikost, zvolte takový, abyste měli dostatek místa na potřebné věci. Není od věci mít místa o něco více, na druhou stranu malý psací stolek je velmi praktický. Samozřejmě psací stůl už dávno neslouží jen ke psaní, budete mít na něm patrně počítač, telefon a další nezbytné věci k práci, mluvíme dnes o pracovních stolech. Proto rozměry a koncepci stolu je dobré rozmyslet. U nás najdete jak ty v klasickém formátu, tak i netradičně designově řešené kousky. Co se týče barev, v našem sortimentu si můžete vybrat především mezi bílými a lesklými variantami s chromovaným kovem. Velmi oblíbené jsou také kombinace dřeva a kovu. Vypadají vždy elegantně a stylově.

pracovni stulpracovni stul bilypracovni stul rohovy

Komfort navíc se šuplíky se hodí hlavně u menších stolů

Do menší pracovny či pokud sedíte u stolu jen sami, se určitě bude hodit menší psací stůl se šířkou okolo 90 až 120 cm. Na úkor místa pracovní desky si zvolte variantu se šuplíky, které poskytují cenný úložný prostor. A stůl tak navíc může být stále uklízený a tím lépe ve Vaší pracovně vynikne. Šuplíky Vám efektivně ušetří místo i s menším pracovním stolem. Nebo si zvolte velký stůl bez šuplíků a budete mít všechny potřebné věci stále po ruce. Záleží to jen na Vás, čemu dáte přednost. Tak či onak, moderní psací stůl Vám má poskytnout pohodlí a komfortní práci. Designově můžete mít klasiku nebo "něco extra". Vyberte si psací stoly či chcete-li pracovní stoly na míru, aby vyhovovaly rozměry, prostorem i designem do Vaší pracovny.

Mohlo by Vás zajímat

Malý psací stůl Konrad v elegantním lesku chromovaného kovu
Moderní psací stůl Levi malý z překližky s praktickými šuplíky
Velký pracovní stůl Lucisu černý v designu zaoblených tvarů
Klasický psací stůl Makarov ve spojení překližku a chromu
Psací stůl Marek z masivu a kovu v designu křivky v bílém