Moderní židle ke každému stolu, posaďte se prosím

Na první pohled se zdá, že židle je každá stejná. Opak je pravdou. I mezi židlemi najdete spoustu variant. Moderní stylové židle k jídelnímu stolu se hodí do domácnosti, tak i do veřejné jídelny nebo restaurace. Vyberte si z rozmanité nabídka židlí a posaďte se společně ke stolu. Stůl a židle k sobě neodmyslitelně vždy patří.

Židle patří ke každému stolu. Možná se na první pohled zdá, že je pokaždé stejná. Sedací plocha, čtyři nohy a opěradlo. Moderní židle však může z toho zažitého konceptu vybočovat, například vůbec nemusí mít čtyři nohy. Konstrukce židlí může být v různém provedení. Ať již se jedná o židle masivní či například z chromovaného kovu ve spojení s laminátem. Ukážeme vám, že jídelní židle nejsou pouze nutností ke stolu, ale nabízejí více, mohou dotvořit celkový styl vybavení jídelny.

Moderní židle v mnoha variantách materiálů i barev

Moderní stylové židle tak mohou mít mnoho podob. Jak materiálem, tak barevností. Vybrat si můžete z mnoha řad židlí v moderním designu. U nás najdete spoustu stylových židlí, které si můžete pořídit k jídelním stolům. Můžete kombinovat barvy nebo je naopak sladit. Najdete u nás širokou škálu  židlí  v různém odstínu a provedení. Světlé i tmavé odstíny, mezi kterými nechybí třeba ani sytě fialová  židle . Tak můžete dát originální styl vaší jídelně nebo stylově vybavit restauraci. Zvolit si můžete z různých konstrukcí a tvarů židle, nechybí ani ty z poctivého masivu.

bilajidleni zidle cernahhneda

Nebojte se doplnit jídelní stůl se židlí v kontrastu, oživí to

 

V naší nabídce naleznete téměř u každé   židle   více barevných variant a tak si můžete zvolit takovou, která vám bude k vybavení ladit. Nejen k jídelnímu stolu, ale i k interiéru jako celku. Není však nikde řečeno, že  například ke stolu z masivu musí být nutně  židle  z masivu. Jednotlivé styly se mohou navzáje m doplňovat. Například ke světlejšímu stolu můžete dát červenou  židli  nebo naopak pro tmavý stůl zvolit bílé židle. Kontrast určitě zajímavě oživí design. Nebo můžete barvy naopak sla dit do jednotného celku, tedy židle a jídelního stolu.

Rozmanitá nabídka moderních židlí ke každému jídelnímu stolu

 

Tak jak jsou rozmanité jídelní stoly, stejně tak v různých provedeních najdete k nim také  židle . Moderní a stylové židle si u nás můžete vybrat v mnoha variantách. v klasických i méně obvyklých konstrukcích a v rozm anitém výběru barev. Do každé jídelny se vybavte stylově a moderně. A na stůl můžete také umístit nějaký dekorační předmět a tím podtrhnout design. Stejně pestrá je také naše nabídka barových židlí a k nim také stolků.

Mohlo by vás zajímat:

Elegantní designová židle Giordana ve fialovém
Stylová moderní židle Franco spojuje PU kůži a chromovaný kov
Elegantně sněhobílá židle Georgio
Laminát, kov i PU kůže v moderní židli Eduardo na jedné noze
Lehká stylová židle Federico zaujme tvarem i zajímavým vzorem provedení