Moderní dekorační váza - Wave, velká stříbrná

Kód: 851
Neohodnoceno
3 999 Kč –25 %
file0040238
3 999 Kč –25 % 2 976 Kč
Do 2-3 týdnů
  • Dekorační moderní váza
  • Designový doplněk
  • Materiál: slitina kovu a hliníku
  • Rozměr: 48 x 106 x 10 cm

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dekorační předměty odráží váš styl a cítění

Chcete nějak oživit interiér a vtisknout mu svůj osobitý styl, aby odrážel vaše zájmy a cítění? Právě k tomu nabízíme dekorační předměty, které spojují smysl pro detail a uměleckou tvorbu. Nejedná se rozhodně o žádné levné kýče, ale umělecké dekorační předměty. Celá řada dekoračních předmětů čeká právě na vás, jakým způsobem si chcete interiér oživit. Naše nabídka je vskutku rozmanitá - od motivů zvířecích, přes lidské tělo, sport až po abstraktní motivy. Dekorační předměty oživí váš interiér přesně podle přání.

Námi nabízené dekorační předměty jsou designovými doplňky spojující ruční práci a moderní design. Hodí se všude tam, kde chcete odrazit svou individualitu a dát interiéru osobní výraz. Například elegantní leopard, dekorační parohy v moderním stylu, pro milovníky sportu například Harley nebo Rugby, dekorační strom nebo třeba obličej Buddhy. To vše a mnohem více nabízí naše rozmanité dekorační předměty pro každý moderní a osobitý interiér.

Dekorační předměty vybaví váš interiér jedinečností a stylem. Stejně jako například i naše dekorační svícny, které jsou rovněž uměleckými díly s designem promyšleným do posledního detailu. Dejte svému interiéru jedinečnost a dekorační předměty odhalí vaši osobnost a styl. Praktické a stylové jsou také naše mísy a vázy, které jsou rovněž ukázkou jedinečného designu a umění.
 

Výška (cm) Hloubka (cm) Šířka (cm)
106 (A) 10 (B) 48 (C)

Doplňkové parametry

Kategorie: Vázy a květináče
Hmotnost: 11 kg
Šířka: 48 cm
Výška: 106 cm
Hloubka: 10 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: