Sada 2 odkládacích stolků - Makassar, palisandr

Kód: 68-C505
Neohodnoceno
2 930 Kč
Do 2-3 týdnů
  • Odkládací / konferenční stolky z masivu
  • Set dvou stolků různých velikostí
  • Kostky jsou uvnitř duté a lze je vložit do sebe.
  • Rozměr - velký stůl: 40 x 40 x 40 cm
  • Rozměr - malý stůl: 30 x 30 x 30 cm
  • Maximální nosnost: 60 kg
  • Materiál: masivní dřevo sheesham (indický palisandr), lakované
  • Jelikož se jedná o ruční práci a přírodní produkt, mohou se vyskytovat drobné odchylky. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

V naší nabídce najdete nejen jídelní stoly z masivu ale také konferenční stolky z masivu, které mají s těmi jídelními naprosto stejnou kvalitu. Jedním z nich je masivní konferenční stolek Maria. Ve skutečnosti se jedná vlastně o sadu tří samostatných stolků ve stejném designu v jiných rozměrech. Tím je masivní konferenční stolek Maria naprosto flexibilní, co se uspořádání týče. Využít můžete například každý stolek jinak. Masivní konferenční stolek Maria spojuje kvalitu poctivého masivního dřeva a ruční práce stolařů.

Masivní konferenční stolek Maria je celodřevěný bez jakýchkoli jiných materiálů. Dává tak v plné míře vyniknout přednostem masivu s jeho nefalšovanou dřevitou texturou. Tím, že se jedná o sadu tří samostatných stolků, je tak konferenční stolek Maria vždy naprosto variabilní dle použití. Masivní konferenční stolek Maria je designově čistým stolkem z masivu v celé kráse přírodního dřeva bez použití jiných materiálů.

Stejně jako se hodí jídelní stoly z masivu do moderní jídelny, stejně tak konferenční stolky z masivu se skvěle hodí nejen pro obývací pokoj, ale též jako stylový nábytek do pracovny. Nejen konferenční stolek Maria skvěle zapadne do moderního interiéru, ale i další konferenční stolky z masivu nebo moderní konferenční stolky v naší nabídce. Doprovodem nejen pro konferenční stolky z masivu budou též stylové taburety z našeho rozmanitého sortimentu nábytku. A nejen to, s námi si pořídíte i další nábytek pro kompletní výbavu bytu, domu či kanceláře v moderním a luxusním stylu.

Výška (cm) Šířka (cm) Hloubka (cm)
Velký 40 (A)
40 (B)
 
40 (C)

Malý 30 (A)
 
30 (A) 30 (C)Doplňkové parametry

Kategorie: Odkládací stolky
Hmotnost: 12.3 kg
Šířka: 40 cm
Výška: 40 cm
Hloubka: 40 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: