COSI Stůl s plynovým ohništěm - typ Cosiloft 120 černý rám / deska teak

Kód: 5958750
Neohodnoceno
Značka: COSI
37 990 Kč
Do 1-2 týdnů
  • Kolekce Cosiloft 120
  • Cosiloft je stůl a ohniště v jednom. Přizpůsobí se vašemu osobnímu stylu.
  • Černá v kombinaci s teakem ... úžasná kombinace pro každou zahradu. Ať už máte přírodní nebo perfektně prořezávanou zahradu, Cosiloft v černé barvě lze kombinovat se všemi odstíny zelené.
  • Sedět venku, jíst venku a relaxovat venku - není skvělé, že už nikdy nebudete muset opustit zahradu?! Více než kdy předtím se zahrada stala rozšířením domovů lidí. Ještě větší potěšení ze své zahrady, balkonu nebo terasy však můžete získat přidáním několika atraktivních předmětů Cosi.
  • Rozměr: 120 x 50 x 80 cm
  • Materiál: hliník, teak
  • Součástí balení: horní zakrývací deska hořáku, lávové kameny, 3 ks keramických polen, připojovací hadice s regulátorem, manuál a baterie.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Cosiloft 120 je stůl kombinovaný s hořákem, který ale ponechává dostatek prostoru pro pozvání všech vašich přátel nebo rodiny na drink.Stůl je široký 80 cm a 120 cm dlouhý. Tento krbový stůl má otevřený rám industriálního stylu z hliníku, který lze kombinovat s jakoukoli volbou 3 stolních desek: šedá, černá a teak. Pro rám nabízíme buď bílou pro moderní vzhled, nebo černou pro industriální styl. Navzdory své nízké výšce stolu je stále prostor pro umístění 5 kg plynové lahve do vestavěného oddílu, který je diskrétně umístěn uvnitř stolu. Každé ohniště/hořák Cosiloft lze zakrýt krycí deskou a v případě potřeby tak použít celou plochu stolu pro jídlo a pití. Užijte si trávení času se svou rodinou a přáteli!

Doplňkové parametry

Kategorie: Stoly s plynovým ohništěm COSI
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 40 kg
Šířka: 120 cm
Výška: 50 cm
Hloubka: 80 cm

fires

image

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: