Dekorační mísa z kořenového dřeva - Teak, velká

Kód: 475
6 hodnocení
760 Kč
Do 3-4 týdnů
  • Designová dekorační mísa
  • Stylový i praktický kousek 
  • Rozměr: 50 x 15 x 50 cm
  • Materiál: masivní teakové dřevo, neupravené
  • Praskliny, suky a další prvky, které jsou způsobeny přirozeným procesem sušení dřeva, jsou zamýšlenými konstrukčními prvky.
  • Ruční práce, každá miska je jedinečná.
  • Jelikož se jedná o ruční práci a přírodní produkt, mohou se vyskytovat drobné odchylky. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dekorační mísy a poháry dodají interiéru jedinečnost 

Námi nabízené dekorační mísy a poháry jsou skutečnými designovými skvosty. Nápadité tvary, hladké povrch a neobvyklé zpracování. Jsou jako unikátní myšlenky spojující čistotu, eleganci a nápaditost. Jsou to ojedinělé kousky zpracované profesionálními designéry a jejich tvar i povrch vzbuzuje kreativitu. Hladké kovové tvary, zpracování připomínající proutí či kamennou mísu, to vše jsou dekorační mísy a poháry od nás. Dekorační mísy Stefano ve třech velikostech, dekorační mísa Nicol s úzkým profilem či řada dekoračních mís Natura ve 4 velikostech od mini po velkou připomínající kamennou mísu

Vymaňte se ze všedních konvencí, naše dekorační mísy a poháry utvoří jedinečný doplněk interiéru. Poháry jsou rovněž unikátní a evokují pocit výjimečnosti a slavnostní chvíle. Takové poháry mohou přijít vhod v každou slavnostní chvíli. Ukažte hostům, že chcete být výjimeční, naše dekorační mísy a poháry výjimečné rozhodně jsou. Vyberte si tvar a zpracování, který padne do oka a cítění právě vám.

Kromě dekoračních předmětů si můžete v naší nabídce vybrat z mnoha dalších bytových doplňků, které jsou rovněž symbiózou vzhledu a užitku.

Výška (cm) Délka (cm) Šířka (cm)
15 (A) 50 (B) 50 (C)


 


Doplňkové parametry

Kategorie: Mísy a misky
Hmotnost: 1.5 kg
Šířka: 50 cm
Výška: 15 cm
Hloubka: 50 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: