Dekorační svícen - Fossil

Kód: 38246
Neohodnoceno
1 999 Kč 1 999 Kč / 1 ks
Do 2-3 týdnů
  • Svícen z naplaveného dřeva na 3 svíčky
  • Designový doplněk
  • Rozměr - svícen: 50 x 19 x 20 cm
  • Rozměr - skleniček: 3x - 8 x 9 x 8 cm
  • Materiál: masivní naplavené dřevo, skleněný držák
  • Jelikož se jedná o ruční práci a přírodní produkt, mohou se vyskytovat drobné odchylky. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dekorační svícny do každého moderního i historického interiéru

Vykouzlí jedinečnou atmosféru při slavnostních chvílích a večerním posezení. Dekorační svícny jsou designovým doplňkem do každého interiéru, ať již jej máte v moderním nebo historickém duchu s masivním nábytkem v secesním stylu. Dekorační svícen se hodí do každého interiéru a utvoří útulného a příjemné prostředí. Jedná se o umělecké svícny, které jsou dokonalou souhrou moderního designu s historickým nádechem dob minulých. Pro 5 až 9 svíček dle velikosti svícnu.

V naší nabídce najdete dekorační svícny Verona a Padova ve stříbrném a zlatém zpracování a v několika velikostech. Tyto dekorační svícny budou ideální dekorační doplněk pro každý interiér - doma, v historické kavárně či třeba v reprezentativních prostorech. Evokují historické klenoty a jejich zpracování je moderním designérským počinem s citem pro detail a zachování starožitného vzhledu. Dekorační svícny vytvoří jedinečnou atmosféru plnou klidu a pohodlí.

Nejen dekorační svícny, ale i další námi nabízené umělecké dekorační předměty dají vašemu interiéru jedinečnost, styl a pocit útulného prostředí podle vašich představ. Nechybí například ani stylové vázy a mísy, které jsou jsou kromě dekorace rovněž i velmi praktické.
 

Výška (cm) Délka (cm) Šířka (cm)
19 (A) 20 (B) 50 (C)Doplňkové parametry

Kategorie: Svícny a lucerny
Hmotnost: 1.05 kg
Šířka: 50 cm
Výška: 19 cm
Hloubka: 20 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: