Jídelní stůl nejen v jídelně pro Vaše dobré jídlo

Jídelní stoly jsou základem každé jídelny. A nejen v jídelně, často spojíme kuchyň s místem pro společné stolování. Jídelní stůl, který se Vám bude líbit a zapadne do interiéru, bude základem pro společné stolování a dobré jídlo. Vyberte si u nás z jídelních stolů mnoha rozměrů i designových provedení. Moderní spojení kovu a skla nebo dáte přednost masivu? Je to jen na Vás.

Dopřejte si u společného domácího stolování pohodlí. K tomu Vám kvalitní jídelní stůl pomůže, abyste si jídlo vychutnali, měli dostatek prostoru kolem a také aby stůl vhodně doplnil interiér. Ať máte vyhrazenou samostatnou jídelnu nebo stolujete v kuchyni, máme řešení pro každého. Moderní jídelní stoly velké i malé, z poctivého masivního dřeva nebo moderní ve spojení kovu a skla. Vyberte si sami.

Jídelní stoly kulaté, velké, z masivu a... všechny další

U nás máte nabídku jídelních stolů vskutku rozmanitou. Můžete dát přednost jídelnímu stolu z masivu, který je vyroben z nejkvalitnějšího masivního dřeva a to buď coby celomasivní nebo ve spojení s kovem, což působí rovněž efektně a stylově. Nebo si můžete pořídít moderní jídelní stůl z leštěného chromu a deskou ze skla. Zvolit si můžete také podle velikosti (a tedy podle počtu osob) – máme stoly pro dva stejně jako pro 8 osob. Rovněž máte na výběr i tvar, kulatý nebo obdélníkový, případně čtvercový. Možností je tedy mnoho, jídelní stoly jsou Vám k dispozici v mnoha provedeních.

bily jidelni stuljidelni stul tmavyjidelni%20stul%20z%20masivu

Slaďte jídelní stůl s náladou v interiéru

Jednoduše lze říci, že světlé provedení jídelního stolu se bude více vyjímat v prostorných prosvětlených jídelnách, menší a tmavší stůl se bude hodit třeba do menší kuchyně. Není to však pravidlo, lze experimentovat a například záměrně do světlého prostoru pořídit tmavý stůl, který vytvoří kontrast. Každopádně do světlých prostor se bude hodit bílá či světlé dřevo, které dotváří pocit lehkosti a prostoru. Masivní jídelní stoly volme zejména tam, kde i okolní zařízení tvoří převážně dřevo a rustikální nábytek s nádechem historie. Tam by se moderní stůl z kovu a skla nehodil. Mysleme na to, aby jídelní stůl zapadl do interiéru a tvořil příjemné posezení nad dobrým jídlem. Nezapomeňte ani na židle do jídelny, které stolování stejně jako stoly udělají příjemné a pohodlné a měly by ladit ke zvolenému stolu.

Mohlo by Vás zajímat

Malý masivní jídelní stůl Enrico v tmavém dřevu
Velký jídelní stůl Esperanza z masivu a chromovaném kovu
Designově stylový jídelní stůl Salvatore kulatý ze skla a kovu
Moderní jídelní stůl Manuel v bílém
Stylový jídelní stůl Elisabeth s nastavitelnou deskou až do 270 cm