Originální barové židle, které dají baru svůj styl

V každém baru je kromě nabídky pití a dalšího sortimentu rozhodující také příjemné posezení. A v mnohých barech chceme interiéru dát konkrétní styl. Barové židle jsou základní vybavení každého baru spolu s barovými stolky. V našem sortimentu najdete moderní barové židle a to i rovnou třeba ze dřeva. Nechte se inspirovat.

Barové židle v moderním designu jsou určené do každého baru či podobně zaměřeného podniku (herna, klub, atd.). Taková židle musí být nejen pohodlná, ale také pokud možno odrážet styl baru. Do nějakého stylového motorkářského baru si určitě nepořídíte jasně zelené židle, které se naopak budou ideálně hodit do baru stylu "jamajský sen". Barová židle může barvou ladit k barovému stolku, ale také nemusí, právě naopak může vyzdvihnout kontrast.

Kov, kůže a dřevo - to vše u barových židlí najdete

Nabídka barových židlí je rozmanitá. Převažuje spojení kvalitní francouzské PU kůže s chromovaným kovem. Povrch koženého sedátka může být černý, červený nebo třeba zelený, jen se podívejte do našeho sortimentu. Stejně tak originálně působí barová židle dřevěná z poctivého masivu. Nebo je libo černý lesklý laminát? Ač se to nezdá, u některých najdete dokonce bavlnu coby základní materiál. Možností je plno, vše záleží na tom, jaký styl baru chcete dát. Navíc je většina námi nabízených židlí výškově nastavitelná, takže si může pohodlně posedět každý. Barvy a materiál barových židlí lze sladit dle interiéru nebo vsadit na kontrast a jedinečnost.

barova zidle cervenabarova%20zidle%20kovovabarove%20zidle%20cerne

Barové židle u stolků nebo přímo k baru

Buď máte barové židle u stolků nebo přímo u baru. Můžete koupit všechny stejné nebo třeba ke stolkům dáte černé a k baru červené. Proč ne. Je to jen otázka vkusu. Možná právě kombinací barev zákazníky nalákáte ke stylovému posezení právě u vás. Vyberte si z mnoha variant, moderní barové židle jsou základem pro každý stylový bar. V lesklém, matném či dřevěném provedení, vyberte si a dejte baru originální styl třeba právě kombinací barev.

Mohlo by Vás zajímat

Stylová barová židle Fabia v lesku chromu a bělosti sněhu
Moderní barová židle Jess v jasně zelené barvě
Masivní barová židle Zoe
Elegantně lesklá barová židle Melissa v černém
Barová židle Becky jako černá vlna na chromu