Komody nabízí úložný prostor a jsou i hezkou dekorací

Renesanci v poslední době zažívají komody. A to naprosto oprávněně. Poskytují totiž spoustu úložného prostoru a navíc velice dobře vypadají. Zkrátka ideální kombinace.

Komodyse vyrábějí z nejrůznějších materiálů. Samostatnou kapitolou, která se těší obrovské oblibě, jsou komody z masivu. Jejich největší předností je, že jsou bytelné a takřka nezničitelné. Zároveň jejich vzhled je dokonalý – přinášejí vám domů kousek přírody. Propracovány jsou do nejmenších detailů.

Komody z masivního dřeva

Komody z masivu se vyrábějí z různých druhů dřeva. Velmi rozšířený je akát, z něhož je vyrobena například komoda z masivu Tom, jejíž rozměry jsou 180 cm x 85 cm x 45 cm. Její barva je natolik neotřelá, že je komodavhodná do světlých i tmavých interiérů. Kromě toho má ještě jednu výhodu – nabízí velké množství úložného prostoru.

Také komoda z masivu Ben je vyrobena z akátu. K dostání je hned ve dvou barvách – bíléa šedé. Rozměry komodyjsou 170 cm x 90 cm x 45 cm.

Další oblíbenou dřevinou je sheesham, která pochází z indického palisandru Dalbergia Sisso. Z ní je vyrobena například komoda z masivu Adam o velikosti 180 cm x 80 cm x 50 cm, komoda z masivu Sam o rozměrech 145 cm x 80 cm x 45 cm či komoda z masivu Ryan (140 cm x 70 cm x 50 cm).

Komody z laminátu

Moderní komody se často vyrábí také z laminátu. Hezkými příklady jsou moderní komoda Luren nabízená ve dvou barvách - bílé a šedé – nebo moderní komoda Emma a moderní komoda Charlotte. Třešničkou na dortu pak je moderní komoda Hannah.

Hledáte netradiční kus nábytku, který zaujme na první pohled? V tom případě je pro vás ideální moderní komoda Emily. Jejímu nezvyklému vzhledu napomáhá to, že je vyrobena z dřeva a hliníku. Její rozměry jsou 145 cm x 90 cm x 45 cm.