Televizní stolky do každého obývací pokoje

Nepostradatelnou součástí každého moderního obývacího pokoje je televize. Trávíme u ní víc času, než si mnohdy dokážeme přiznat. Sledujeme na ní filmy, seriály, sportovní či zpravodajské přenosy, ale často si ji pouštíme i jen jako zvukovou kulisu.

Televizní stolek je základ

V žádném obývacím pokoji by proto neměl chybět televizní stolek. Ten vám umožní ještě pohodlnější sledování televize – můžete si totiž vybrat výšku stolku přesně podle svých představ.

Zvolte si zajímavý televizní stolek, jenž váš obývací pokoj krásně rozzáří. Velmi oblíbený je moderní televizní stolek Josh, který je k dostání hned ve třech barvách – bílé, červené a černé, takže ho snadno sladíte se zbytkem interiéru. Bílý TV stolek je vhodný do tmavších pokojů, černý televizní stolek naopak ozvláštní světlé interiéry. Výrazné barvy dodají vašemu obývacímu pokoji ten pravý šmrnc. Televizní stolek, který se může chlubit moderním designem, je vyroben z laminátu a jeho rozměry jsou 180 cm x 45 cm x 45 cm, takže do obývacího pokoje krásně zapadne.

Nebojte se experimentovat

Netradičním kusem nábytku a zároveň dekorací se může stát moderní televizní stolek Joe, jenž vás svými neobvyklými křivkami zaujme hned na první pohled. Vyroben je z laminátu, kterému jiskru dodává skleněná police. Ve dvou zasunovacích šuplících se navíc nabízí dostatečný úložný prostor. Tento TV stolek má rozměry 180 cm x 55 cm x 40 cm a je k dostání v bílé barvě.

Televizní stolky z masivu

Čím dál větší oblibě se v poslední době těší nábytek z masivního dřeva. Televizní stolky jsou toho důkazem. Populární je například televizní stolek z masivu Matthew. Na jeho výrobu byla využita dřevina sheesham pocházející z listnatého stromu Dalbergia Sisso, jenž je typický pro indický subkontinent. Rozměry tohoto TV stolkujsou 135 cm x 50 cm x 45 cm. Televizní stolek z masivu Matthewse může stát perlou vašeho obývacího pokoje.