Sada 3 odkládacích stolků - Madeira

Kód: 543
4 hodnocení
4 260 Kč
Do 2-3 týdnů
  • Odkládací / konferenční stolek z masivu
  • Set tří stolků různých velikostí
  • stolky se dají poskládat na sebe
  • Rozměr - velký stůl: 45 x 45 x 30 cm
  • Rozměr - střední stůl: 35 x 37 x 28 cm
  • Rozměr - malý stůl: 25 x 29 x 25 cm
  • Materiál: masivní dřevo sheesham (indický palisandr)
  • Jelikož se jedná o ruční práci a přírodní produkt, mohou se vyskytovat drobné odchylky. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Masivní konferenční stolek Madeira je setem tří samostatných stolků

V naší nabídce najdete nejen jídelní stoly z masivu ale také konferenční stolky z masivu, které mají s těmi jídelními naprosto stejnou kvalitu. Jedním z nich je masivní konferenční stolek Maria. Ve skutečnosti se jedná vlastně o sadu tří samostatných stolků ve stejném designu v jiných rozměrech. Tím je masivní konferenční stolek Maria naprosto flexibilní co se uspořádání týče. Využít můžete například každý stolek jinak. Masivní konferenční stolek Maria spojuje kvalitu poctivého masivního dřeva a ruční práce stolařů.

Masivní konferenční stolek Maria je celodřevěný bez jakýchkoli jiných materiálů. Dává tak v plné míře vyniknout přednostem masivu s jeho nefalšovanou dřevitou texturou. Tím, že se jedná o sadu tří samostatných stolků, je tak konferenční stolek Maria vždy naprosto variabilní dle použití. Masivní konferenční stolek Maria je designově čistým stolkem z masivu v celé kráse přírodního dřeva bez použití jiných materiálů.

Stejně jako se hodí jídelní stoly z masivu do moderní jídelny, stejně tak konferenční stolky z masivu se skvěle hodí nejen pro obývací pokoj, ale též jako stylový nábytek do pracovny. Nejen konferenční stolek Maria skvěle zapadne do moderního interiéru, ale i další konferenční stolky z masivu nebo moderní konferenční stolky v naší nabídce. Doprovodem nejen pro konferenční stolky z masivu budou též stylové taburety z našeho rozmanitého sortimentu nábytku. A nejen to, s námi si pořídíte i další nábytek pro kompletní výbavu bytu, domu či kanceláře v moderním a luxusním stylu.
 

Výška (cm) Šířka (cm) Hloubka (cm)
Velký 45 (A)
45 (B)
 
30 (C)

Střední 37 (A)
 
35 (B) 28 (C)

Malý 29 (A)
 
25 (A) 25 (C)Doplňkové parametry

Kategorie: Odkládací stolky
Hmotnost: 13 kg
Šířka: 45 cm
Výška: 45 cm
Hloubka: 30 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: