Dekorační miska - Gold Leaf, 80 cm

Kód: 68-C41
Neohodnoceno
790 Kč
Do 5-6 měsíců
  • Dekorativní mísa v elegantním designu listu
  • Ruční výroba, každý kus je jedinečný 
  • Rozměr: 80 x 9 x 14 cm
  • Materiál: slitina kovu a hliníku
  • Barva: starožitné zlato

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dekorační mísy a poháry dodají interiéru jedinečnost 

Námi nabízené dekorační mísy a poháry jsou skutečnými designovými skvosty. Nápadité tvary, hladké povrch a neobvyklé zpracování. Jsou jako unikátní myšlenky spojující čistotu, eleganci a nápaditost. Jsou to ojedinělé kousky zpracované profesionálními designéry a jejich tvar i povrch vzbuzuje kreativitu. Hladké kovové tvary, zpracování připomínající proutí či kamennou mísu, to vše jsou dekorační mísy a poháry od nás. Dekorační mísy Stefano ve třech velikostech, dekorační mísa Nicol s úzkým profilem či řada dekoračních mís Natura ve 4 velikostech od mini po velkou připomínající kamennou mísu

Vymaňte se ze všedních konvencí, naše dekorační mísy a poháry utvoří jedinečný doplněk interiéru. Poháry jsou rovněž unikátní a evokují pocit výjimečnosti a slavnostní chvíle. Takové poháry mohou přijít vhod v každou slavnostní chvíli. Ukažte hostům, že chcete být výjimeční, naše dekorační mísy a poháry výjimečné rozhodně jsou. Vyberte si tvar a zpracování, který padne do oka a cítění právě vám.

Kromě dekoračních předmětů si můžete v naší nabídce vybrat z mnoha dalších bytových doplňků, které jsou rovněž symbiózou vzhledu a užitku.

Výška (cm) Hloubka (cm) Šířka (cm)
9 (A) 14 (B) 80 (C)


 


Doplňkové parametry

Kategorie: Mísy a misky
Hmotnost: 2 kg
Šířka: 80 cm
Výška: 9 cm
Hloubka: 14 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: