Dekorační váza - Goal, malá

Kód: 482
Neohodnoceno
3 499 Kč
Do 2-3 týdnů
  • Stylový i praktický dekorační pohár
  • Může sloužit jako váza nebo květináč
  • Rozměr: 35 x 60 x 35 cm
  • Materiál: slitina kovu a hliníku 
  • Barva: stříbrná

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dekorační mísy a poháry dodají interiéru jedinečnost 

Námi nabízené dekorační mísy a poháry jsou skutečnými designovými skvosty. Nápadité tvary, hladké povrch a neobvyklé zpracování. Jsou jako unikátní myšlenky spojující čistotu, eleganci a nápaditost. Jsou to ojedinělé kousky zpracované profesionálními designéry a jejich tvar i povrch vzbuzuje kreativitu. Hladké kovové tvary, zpracování připomínající proutí či kamennou mísu, to vše jsou dekorační mísy a poháry od nás. Dekorační mísy Stefano ve třech velikostech, dekorační mísa Nicol s úzkým profilem či řada dekoračních mís Natura ve 4 velikostech od mini po velkou připomínající kamennou mísu

Vymaňte se ze všedních konvencí, naše dekorační mísy a poháry utvoří jedinečný doplněk interiéru. Poháry jsou rovněž unikátní a evokují pocit výjimečnosti a slavnostní chvíle. Takové poháry mohou přijít vhod v každou slavnostní chvíli. Ukažte hostům, že chcete být výjimeční, naše dekorační mísy a poháry výjimečné rozhodně jsou. Vyberte si tvar a zpracování, který padne do oka a cítění právě vám.

Kromě dekoračních předmětů si můžete v naší nabídce vybrat z mnoha dalších bytových doplňků, které jsou rovněž symbiózou vzhledu a užitku.

Výška (cm) Šířka (cm)
60 (A) 35 (B)


 


Doplňkové parametry

Kategorie: Vázy a květináče
Hmotnost: 5.5 kg
Šířka: 38 cm
Výška: 60 cm
Hloubka: 35 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: