Svícen 5-ramenný - Modern Barock, stříbrný

Kód: 643
10 hodnocení
1 349 Kč
Do 2-3 týdnů
  • Svícen na 5 svíček
  • Designový doplněk
  • Materiál: slitina kov hliník
  • Rozměr: 34 x 41 x 34 cm 
  • Barva: stříbrná

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dekorační svícny do každého moderního i historického interiéru

Vykouzlí jedinečnou atmosféru při slavnostních chvílích a večerním posezení. Dekorační svícny jsou designovým doplňkem do každého interiéru, ať již jej máte v moderním nebo historickém duchu s masivním nábytkem v secesním stylu. Dekorační svícen se hodí do každého interiéru a utvoří útulného a příjemné prostředí. Jedná se o umělecké svícny, které jsou dokonalou souhrou moderního designu s historickým nádechem dob minulých. Pro 5 až 9 svíček dle velikosti svícnu.

V naší nabídce najdete dekorační svícny Verona a Padova ve stříbrném a zlatém zpracování a v několika velikostech. Tyto dekorační svícny budou ideální dekorační doplněk pro každý interiér - doma, v historické kavárně či třeba v reprezentativních prostorech. Evokují historické klenoty a jejich zpracování je moderním designérským počinem s citem pro detail a zachování starožitného vzhledu. Dekorační svícny vytvoří jedinečnou atmosféru plnou klidu a pohodlí.

Nejen dekorační svícny, ale i další námi nabízené umělecké dekorační předměty dají vašemu interiéru jedinečnost, styl a pocit útulného prostředí podle vašich představ. Nechybí například ani stylové vázy a mísy, které jsou jsou kromě dekorace rovněž i velmi praktické.
 

Výška (cm) Šířka (cm) Hloubka (cm)
41 (A) 34 (B) 34 (C)


Doplňkové parametry

Kategorie: Svícny a lucerny
Hmotnost: 1.75 kg
Šířka: 34 cm
Výška: 41 cm
Hloubka: 34 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: