Nástěnné zrcadlo - Iman, stříbrné

Kód: 12489
Neohodnoceno
3 999 Kč
Skladem (1 ks)
  • Moderní Zrcadlo v barokním stylu
  • Překrásné starožitné ornamenty.
  • Lze namontovat vertikálně i horizontálně.
  • Stylový doplněk do interiéru
  • Rozměr: 65 x 190 x 7 cm
  • Masivní dřevěný rám z paulovnie
  • Zrcadlové sklo

Detailní informace

Detailní popis produktu

Fantastické nástěnné zrcadlo v barokním stylu s krásnými starožitnými ornamenty. Zrcadlo lze namontovat svisle nebo vodorovně pomocí dodávaného zavěšení na zeď. Elegantní linie a obratně umístěné barokní akcenty zajišťují, že toto zrcadlo bude vrcholem v každém domě. Dřevěný rám, který zakrývá zrcadlový povrch, je široký asi 7 cm.

Stylová nástěnná zrcadla v mnoha podobách zkrášlí interiér

Zrcadla patří mezi naše bytové doplňky, které sice nejsou nutně nezbytné, mají především estetickou funkci. Ovšem v řadě případů se jistě hodí. Vyberte si z naší bohaté nabídky moderních nástěnných zrcadel v různých podobách jako např.  obraz, s nádechem starožitnosti, moderní barvy či různé jiné provedení.

Zrcadla v moderním provedení běžného obdélníkového tvaru až po extravagantní kreativní design v křivkách až po rozsypanou mozaiku. Materiály tvoří kvalitní chromovaný kov či dřevo a prvotřídní zrcadlové sklo. Naše stylová zrcadla doplní každý moderní interiér.

Kreativní design nabízíme nejen u zrcadel, ale i v mnoha dalších bytových doplňcích, například dekorační předměty nebo třeba také u osvětlení. A nejen to, moderní a poutavý design najdete u nás u všeho nábytku. Vždy moderně, stylově a kvalitně napříč celým sortimentem pro každý interiér.

Výška (cm) Šířka (cm) Hloubka (cm)
190 (A) 65 (B) 7 (C)

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Zrcadla
Hmotnost: 16 kg
Šířka: 65 cm
Výška: 190 cm
Hloubka: 7 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: