Stojan na časopisy - Fantome

Kód: 99198
Neohodnoceno
5 839 Kč
Do 2-3 týdnů
  • Dekorační stojan na noviny a časopisy
  • Rozměr: 62 x 43 x 45 cm
  • Tloušťka skla: 12 mm
  • Maximální nosnost: 30 kg
  • Materiál: bezpečnostní sklo

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dekorační předměty odráží váš styl a cítění

Chcete nějak oživit interiér a vtisknout mu svůj osobitý styl, aby odrážel vaše zájmy a cítění? Právě k tomu nabízíme dekorační předměty, které spojují smysl pro detail a uměleckou tvorbu. Nejedná se rozhodně o žádné levné kýče, ale umělecké dekorační předměty. Celá řada dekoračních předmětů čeká právě na vás, jakým způsobem si chcete interiér oživit. Naše nabídka je vskutku rozmanitá - od motivů zvířecích, přes lidské tělo, sport až po abstraktní motivy. Dekorační předměty oživí váš interiér přesně podle přání.

Námi nabízené dekorační předměty jsou designovými doplňky spojující ruční práci a moderní design. Hodí se všude tam, kde chcete odrazit svou individualitu a dát interiéru osobní výraz. Například elegantní leopard, dekorační parohy v moderním stylu, pro milovníky sportu například Harley nebo Rugby, dekorační strom nebo třeba obličej Buddhy. To vše a mnohem více nabízí naše rozmanité dekorační předměty pro každý moderní a osobitý interiér.

Dekorační předměty vybaví váš interiér jedinečností a stylem. Stejně jako například i naše dekorační svícny, které jsou rovněž uměleckými díly s designem promyšleným do posledního detailu. Dejte svému interiéru jedinečnost a dekorační předměty odhalí vaši osobnost a styl. Praktické a stylové jsou také naše mísy a vázy, které jsou rovněž ukázkou jedinečného designu a umění.
 

Výška (cm) Šířka (cm) Hloubka (cm)
43(A) 62(B) 45(C)Doplňkové parametry

Kategorie: Stojany na časopisy
Hmotnost: 15 kg
Šířka: 62 cm
Výška: 43 cm
Hloubka: 45 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: