COSI Stůl s plynovým ohništěm - typ Cosipure 100 bílý rám / šedá deska

Kód: 5981060
Neohodnoceno
Značka: COSI
37 990 Kč
Do 1-2 týdnů
  • Kolekce Cosipure 100
  • Bílá v kombinaci s šedou deskou ... elegantní kombinace pro každou zahradu. Ať už máte přírodní nebo perfektně prořezávanou zahradu, Cosipure v bílé barvě lze kombinovat se všemi odstíny zelené.
  • Sedět venku, jíst venku a relaxovat venku - není skvělé, že už nikdy nebudete muset opustit zahradu?! Více než kdy předtím se zahrada stala rozšířením domovů lidí. Ještě větší potěšení ze své zahrady, balkonu nebo terasy však můžete získat přidáním několika atraktivních předmětů Cosi.
  • Rozměr: 100 x 50 x 100 cm
  • Materiál: hliník
  • Součástí balení: horní zakrývací deska hořáku, lávové kameny, 4 ks keramických polen, připojovací hadice s regulátorem, manuál a baterie.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Stůl s ohništěm Cosipure lze umístit vedle vaší obývací sestavy nebo venkovního nábytku. Pozvěte své přátele, rodinu a užijte si posezení u ohně. Chcete pokračovat v zábavě dlouho do noci? Není problém.
Cosipure má robustní hliníkový rám a hliníkovou desku. Do rámu lze snadno umístit plynové láhve o výšce 40 cm tj. až 5 kg kompozitní plynové lahve. K dispozici ve dvou velikostech: 100 x 100 cm a 120 x 80 cm.
Hořák o výkonu 8,5 kW, vás dokáže pohodlně zahřát nebo vytopit vaší zimní zahradu a prodloužit tak vaše venkovní posezení.
Doporučujeme dokoupit tvrzené ochranné sklo (skleněný set L) a krycí plachtu.

Doplňkové parametry

Kategorie: Stoly s plynovým ohništěm COSI
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 41 kg
Šířka: 100 cm
Výška: 50 cm
Hloubka: 100 cm

fires

image

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: