Moderní křesla zaujmou na první pohled

Těšíte se celý den, až se po práci vrátíte domů a pěkně si odpočinete? Chcete zažít to pravé pohodlí – ať už u televize nebo při čtení napínavé knížky? Přesně to vám nabídnou moderní křesla. Ta mají ještě jednu výhodu – díky svému neotřelému vzhledu se mohou stát unikátní dekorací.

Moderní křesla se vyrábějí v nejrůznějších variantách a provedeních. Při jejich výběru myslete na dvě věci – aby se vám v nich dobře sedělo a abyste je dokázali sladit se zbytkem interiéru. Do tmavších pokojů jsou vhodnější světlá křesla, do světlejších si můžete dovolit křesla tmavá. Velmi zajímavé pak jsou různé kombinace barev.

Hodí se do každé místnosti

Moderní křesla můžete využít především do obývacího pokoje, hovět si v nich ale můžete třeba i v ložnici. Stylová pak jsou moderní křesla v pracovně.

Luxus a jedinečnost v sobě snoubí moderní křesla Carlotte. Jedná se o praktická a velmi elegantní křesla ručně vyrobená z kvalitní francouzské PU kůže. Aby tato moderní křesla skutečně zapadla do vašeho interiéru, můžete si je zvolit hned ve třech provedeních – kávové, bílo-černé a bílé.

Originalita - to je, oč tu běží

Opravdovou módní perlou jsou designová křesla Drago, která vás zaujmou nejen barevným provedením, ale především svým nezvyklým nápaditým tvarem. Vejčitý design je velmi originální a inovativní, takže dodá vašemu interiéru ten pravý šmrnc.

Designová křesla Dragojsou vyrobena ze sklolaminátu, polyurethanu a akrylu. Jsou výsledkem poctivé ruční práce. Pořídit si je můžete v bílé, černo-červené, bílo-červenéa bílo-černé barvě. Skutečnou lahůdkou pak je designové křeslo Drago stříbrné, které je z koženky, polyurethanu a má nýtovaný hliníkový povrch. Pro každého, kdo chce opustit zajeté koleje a konvence, je designové křeslo Drago jasnou volbou.