Nábytek z masivu je odolný a i dnes moderním trendem

Zapomeňte na předsudky, že nábytek z masivu patří do dob generací v předminulém století. Masivní nábytek má jednoznačně své výhody, zejména odolnosti. I v dnešní době může představovat moderní součást výbavy interiéru v podobě stolů či židlí a dalšího nábytku. Masivní nábytek najdete u nás jako celodřevěný či v kombinaci například s kovem či sklem. Obojí je moderní s odrazem poctivé práce.

Dřevo je přírodní a obnovitelné a nic nenahradí jeho unikátní vlastnosti. Proto se spousta lidí vrací ke dřevu v mnoha podobách, nevyjímaje ani dřevěný nábytek. Součástí je také nábytek z masivu, který si nachází opět cestu do interiéru. Jeho předností před lehkými materiály je jistě odolnost. Za kusem masivu vidíme také poctivou práci. Nabízíme vám rozmanitou nabídku nábytku z masivu v podobách například jídelních stolů z masivu v jídelně konferenčních stolků z masivu či třeba masivních lavic ke stolům. Masiv je zkrátka vždy poctivý kus dřeva hodící se do obývacího pokoje, jídelny či do kanceláře.

Stoprocentní nábytek z masivu i v kombinaci s kovem či sklem

Nábytek z masivu může být jak v provedení pouze ve 100% masivu, tak v kombinaci například s kovem nebo sklem. I tyto kombinace materiálů jsou zajímavé a moderní. To se můžete přesvědčit například u jídelních stolů z masivu nebo masivních konferečních stolků. Spojení kvalitního masivního dřeva s kovem nebo sklem je efektní a designově podtrhuje robustnost. Masivní nábytek je robustní a odolný, zároveň však i dnes moderní a stylový stejně jako odlehčené či umělé materiály. Poctivost masivu však nic nenahradí a najdete ho třeba také v podobě masivního regálu do pracovny.

nabytek masiv, stolek konferencnikonferencni stolek masivnabytek%20z%20masivu,%20stolky

Masivní dřevo s přirozenou texturou vzhledu a přirozenými nerovnostmi

Žádná imitace, pouze opravdový kvalitní masiv. Jedinečnosti přispívá také přirozená dřevitá textura vzhledu a též přirozené drobné nerovnosti například u hran. To umocňuje kvalitní ruční práci, kterou nenahradíme žádným umělým materiálem, zkrátka dřevo je dřevem se svými vlastnostmi a vzhledem. I v dnešní době se stává masivní nábytek opět oblíbený a žádaný díky dřevu coby jedinečnému materiálu se svým vzhledem. V nábytku z masivu se skrývá poctivá ruční práce, přirozenost a moderní design. Vyberte si z nabídky masivních lavic, konferenčních stolků z masivu nebo masivních jídelních stolů. Navíc, stylový konferenční stolek z masivu se hodí nejen do domácnosti, ale též i do pracovny. Masiv je vždy originál a poctivost, už jen tím, že textura není nikdy naprosto stejná. Masivní nábytek nepatří jen do historie, ale i do současnosti.

Mohlo by vás zajímat

Masivní konferenční stolek Maria coby sada tří stolků různé velikosti
Drobný masivní stolek Thalia ve spojení masivu a chromovaného kovu
Stylový masivní stůl Amadeus tmavý ve 100% masivu
Masivní lavice Livio nejen k jídelnímu stolu
Moderní masivní regál Bernard do vaší pracovny

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení