Nábytek z masivu je odolný a i dnes moderním trendem

Zapomeňte na předsudky, že nábytek z masivu patří do dob generací v předminulém století. Masivní nábytek má jednoznačně své výhody, zejména odolnosti. I v dnešní době může představovat moderní součást výbavy interiéru v podobě stolů či židlí a dalšího nábytku. Masivní nábytek najdete u nás jako celodřevěný či v kombinaci například s kovem či sklem. Obojí je moderní s odrazem poctivé práce.

Dřevo je přírodní a obnovitelné a nic nenahradí jeho unikátní vlastnosti. Proto se spousta lidí vrací ke dřevu v mnoha podobách, nevyjímaje ani dřevěný nábytek. Součástí je také nábytek z masivu, který si nachází opět cestu do interiéru. Jeho předností před lehkými materiály je jistě odolnost. Za kusem masivu vidíme také poctivou práci. Nabízíme vám rozmanitou nabídku nábytku z masivu v podobách například jídelních stolů z masivu v jídelně konferenčních stolků z masivu či třeba masivních lavic ke stolům. Masiv je zkrátka vždy poctivý kus dřeva hodící se do obývacího pokoje, jídelny či do kanceláře.

Stoprocentní nábytek z masivu i v kombinaci s kovem či sklem

Nábytek z masivu může být jak v provedení pouze ve 100% masivu, tak v kombinaci například s kovem nebo sklem. I tyto kombinace materiálů jsou zajímavé a moderní. To se můžete přesvědčit například u jídelních stolů z masivu nebo masivních konferečních stolků. Spojení kvalitního masivního dřeva s kovem nebo sklem je efektní a designově podtrhuje robustnost. Masivní nábytek je robustní a odolný, zároveň však i dnes moderní a stylový stejně jako odlehčené či umělé materiály. Poctivost masivu však nic nenahradí a najdete ho třeba také v podobě masivního regálu do pracovny.

nabytek masiv, stolek konferencnikonferencni stolek masivnabytek%20z%20masivu,%20stolky

Masivní dřevo s přirozenou texturou vzhledu a přirozenými nerovnostmi

Žádná imitace, pouze opravdový kvalitní masiv. Jedinečnosti přispívá také přirozená dřevitá textura vzhledu a též přirozené drobné nerovnosti například u hran. To umocňuje kvalitní ruční práci, kterou nenahradíme žádným umělým materiálem, zkrátka dřevo je dřevem se svými vlastnostmi a vzhledem. I v dnešní době se stává masivní nábytek opět oblíbený a žádaný díky dřevu coby jedinečnému materiálu se svým vzhledem. V nábytku z masivu se skrývá poctivá ruční práce, přirozenost a moderní design. Vyberte si z nabídky masivních lavic, konferenčních stolků z masivu nebo masivních jídelních stolů. Navíc, stylový konferenční stolek z masivu se hodí nejen do domácnosti, ale též i do pracovny. Masiv je vždy originál a poctivost, už jen tím, že textura není nikdy naprosto stejná. Masivní nábytek nepatří jen do historie, ale i do současnosti.

Mohlo by vás zajímat

Masivní konferenční stolek Maria coby sada tří stolků různé velikosti
Drobný masivní stolek Thalia ve spojení masivu a chromovaného kovu
Stylový masivní stůl Amadeus tmavý ve 100% masivu
Masivní lavice Livio nejen k jídelnímu stolu
Moderní masivní regál Bernard do vaší pracovny