Stylové foto rámečky

Foto rámečky představují zajímavou kategorii bytových doplňků. Jedná se o závěsné foto rámečky stejně jako například obrazy. Narozdíl od obrazů v rámečcích máte vlastní fotografie a tak si můžete vytvořit jedinečný, vždy originální interiér. V nabídce pro vás máme rámečky na 12 až 43 fotografií. Je to vaše osobní fotogalerie přímo u vás.

Foto rámečky patří k bytovým doplňkům stejně jako například obrazy nebo zrcadla. Takový rámeček má však jednu zásadní výhodu – jeho obsah bude vždy unikátním dílem. Námi nabízené foto rámečky jsou určeny pro 12, 24 nebo dokonce až 43 fotografií. Jednoduše si vytvoříte takovou malou fotogalerii u vás v interiéru. Hodí se domů do obývacího pokoje, ale své místo najdou třeba i v pracovně. Záleží to jen na vás.

Originalita a kreativita, to vám fotorámečky vždy nabídnou

To jsou základní přednosti, které vám nabízejí. Pokaždé. Vždy jejich obsah je pouze váš. Stylový foto rámeček je moderním designovým doplňkem každého interiéru, zejména obývacích pokojů. V naší nabídce najdete rámečky bílé, šedé nebo černé v různé velikosti a v různém rozložení. Od obdélníku po tvar srdce. Umistěte si na zeď svou originální sbírku fotografií – může to být třeba cesta vašim životem, nevšední fotografie ze zajímavých míst nebo momentky. Zkrátka cokoli vás napadne. Nenechte své nejlepší fotografie jen tak v albu nebo počítači, vystavte si je na zdi ve foto rámečku.

tmave rameckybily%20ramecekobdelnikovy ram na fotografie

Fotky 10x15 cm, dřevěný nebo laminátový materiál elegantních foto rámečků

Již samotné foto rámečky jsou elegantní a zajímavé, hlavní je samozřejmě jejich obsah, tedy fotografie. Do rámečků, které pro vás máme, jsou určeny fotky rozměru 10x15 cm, vyjma rámečku se srdcem, kam patří malé 5x5 cm fotky. Každopádně je foto rámeček vždy originální svým obsahem. Zvolit si můžete bílý, šedý nebo černý podle sladění okolních barev. Materiálem rámečků je dřevo nebo odolný laminát, takže s klidem jej můžete pověsit. Vytvořte si tak s foto rámečkem svoji malou osobní fotogalerii a vystavte si fotky, na kterých vám záleží a chcete je mít stále na očích.

Mohlo by vás zajímat

Stylový rám v neutrálním šedém provedení na 14 fotografií
Stylový rám na 24 fotografií v bílém obdélníku ze dřeva
Stylový rám na 43 malých fotografií pro zamilované ve tvaru srdce
Jednoduchý, elegantní foto rámeček na 12 fotek
Rámeček na 14 fotografií v kreativním tvaru a černé barvě