Originální foto rámeček coby vánoční dárek pro Vaše blízké a milé

Vánoce se pomalu opět blíží. Hledáte vhodný dárek, ale nechcete nic konvenčního, co se dá kdekoli koupit? Vsaďte na originální dárek ve formě stylového foto rámečku. Máme v nabídce exkluzivní fotorámečky na 14 až 43 fotografií. Potěšte své milé a blízké vskutku originálním dárkem s fotkami, které nemá nikdo na světě.

Vánoce se opět nezadržitelně blíží. Přemýšlíte, čím potěšit své blízké a milé, rodiče, partnerky a partnery nebo přátele? Nechce se Vám kupovat dárky, které se dají kdekoli sehnat? Pokud máte rádi dárky osobité a kreativní, exkluzivní foto rámeček s vlastními fotografiemi je správnou volbou. Jednoduše si pořiďte stylový fotorámeček z naší nabídky a vložte do něj své fotografie, které chcete v rámečku mít.  V naší nabídce na Cessari najdete moderní fotorámečky v zajímavém designu. Zvolit si můžete podle počtu fotografií od 14 až po 43. Všechny nabízené rámečky jsou z kvalitního dřevěného DTD materiálu, který zaručuje pevnost a odolnost.

fotoramecky27272683

Pro partnera, rodiče nebo přátele je fotorámeček osobitým dárkem

Fotorámeček může být skvělým dárkem takřka pro každého. Pro Vaše rodiče, přátele i partnery či partnerky. Vyberte si jeden ze stylů. Máme i speciální zamilovaný rámeček ve tvaru srdce na 43 fotek. Ideální pro všechny zamilované. Foto rámeček bude zajímavým a naprosto originálním bytovým doplňkem interiéru. A to jak doma, tak třeba v pracovně. Obsah rámečku je zcela ve Vašich rukou, jaké fotky do něj vložíte. V nabídce u nás najdete rámečky světlé i černé. Můžete si tak vybrat barvu dle interiéru či utvořit naopak kontrastní pojetí. Každopádně jsou fotorámečky vždy zcela unikátní a nikdo na světě takový stejný mít nebude, tedy svým obsahem. Buďte svým vánočním dárkem kreativní.

Fotky z úžasné dovolené, příběh života nebo vzpomínka na svatbu

To jsou pouze příklady námětů, jaké fotografie můžete do rámečku dát. Mohou to být fotky z Vaší nejúžasnější dovolené, příběh života od dětství plný momentek nebo pro zamilované svatební fotografie. Záleží na tom, komu fotorámeček darujete, dle toho zvolíte fotky. Rodiče určitě potěší společné nástěnné album plné momentek, zamilovaný pár si rámeček doplní o své krásné chvíle a nebo můžete tímto originálním způsobem prezentovat fotky ze své báječné dovolené. Je to jen na Vás. Fotorámeček bude vždy osobitý dárek pro danou osobu. Vánoční dárek ve formě fotorámečku bude překvapením. Je v tom kreativita a originalita, rámeček skvěle doplní stěny interiéru o designový bytový doplněk, který má v sobě ukryté příběhy a vzpomínky.

Mohlo by Vás zajímat

Stylový černý rám na 14 fotografií rozměru 10×15 cm
Stylový rám šedý na 24 fotografií rozměru 10×15 cm
Zamilovaný rám na 43 malých fotografií 5×5 cm
Stylový bílý rám na 14 fotografií rozměru 10×15 cm
Šedý foto rámeček na 24 fotografií rozměru 10×15 cm