S kvalitní matrací k pohodlnému spánku i příjemné relaxaci

Abychom si pořádně odpočinuli, je třeba dostatek spánku. A spánek musí být příjemný pro naše tělo. K tomu je zapotřebí nejen pohodlná postel, ale k ní především také matrace, která bude příjemná a na níž se budete zkrátka cítit dobře. U nás si můžete vybrat kvalitní zdravotní matraci, která Vám dopřeje klidný spánek i příjemnou relaxaci v posteli.

Výběru kvalitní matrace je třeba věnovat dostatek pozornosti. Když si vybavíte svou ložnici moderní postelí, tak rovněž volba matrace je stejně důležitá. Pro pohodlný spánek přes noc i příjemný odpočinek kdykoli přes den. Zapomeňte na nepohodlné tvrdé matrace, na nichž se ráno cítíte "dolámaní" a nevyspalí. Dopřejte si kvalitní zdravotní matraci, která je pružná, pevná a tělu se na míru umí přizpůsobit. Přesně takové pro Vás máme i my.

Pružnost latexu, jemnost s hedvábným potahem jsou základy našich matrací

Pohodlná matrace musí být především dostatečně pružná, aby se tělu přizpůsobila. Zároveň však musí být pevná. A nejlepe, když je na povrchu krásně jemná. Což takhle tohle vše spojit? Proč ne. Přesně to Vám můžeme s matracemi z naší nabídky nabídnout. Luxusní kvalitní zdravotní matrace Cessari jsou vyrobeny z přírodního latexu (jádro) a na povrchu je snímatelný potah z hedvábné tkaniny, která dává jemnost. Budete tak vždy pěkně v měkkém a spánek v noci i relax přes den bude skutečně odpočinkem. Potah je navíc snadno vypratelný. Nosnost námi nabízených matrací je 150 až 180 kg.

Zdravotní matrace pro dva i na kulatou postel

V kategorii Matrace a rošty u nás na Cessari.cz najdete zdravotní matrace pro postele pro dvě osoby i speciální kulatou matraci vyrobenou na míru ke kulaté posteli. Zdravotní matrace Cessari splňují veškeré požadavky na označení "zdravotní" díky svému složení a optimální pružnosti pro anatomické přizpůsobení. Všechny mají stejné složení, liší se mírně pouze tloušťkou. Exkluzivně u nás dostanete kulatou matraci Cessari. Nabízené matrace jsou vyráběny na míru k postelím Cessari, stejně jako rošty v této kategorii. Dopřejte si pohodlnou zdravotní matraci pro klidný spánek v noci i příjemný odpočinek v posteli kdykoli během dne. Zdravotní matrace je správnou volbou pro každého. Ten rozdíl pocítite sami tím, že si opravdu odpočinete a vyspíte se "dorůžova" na těchto matracích z latexu a hedvábné tkaniny.

Mohlo by Vás zajímat

Exkluzivní kulatá matrace Cessari z latexu a hedvábné tkaniny
Luxusní zdravotní matrace Cessari Deluxe s větší tloušťkou
Zdravotní matrace Cessari Optimal v luxusním provedení

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení